مجوز انتشار یک آلبوم موسیقی و شش تک آهنگ عاشورایی صادر شد

17 مهر 1395 ساعت 12:19

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار یک آلبوم موسیقی و شش تک آهنگ را با مضمون عاشورایی صادر کرد.


واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار یک آلبوم موسیقی و شش تک آهنگ را با مضمون عاشورایی صادر کرد.

به گزارش تحریرنو از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر اعلام کرد که طی هفته های اخیر برای یک آلبوم و شش تک آهنگ عاشورایی و مذهبی مجوز انتشار صادر کرده است.

بنابر این گزارش، قطعه "عطش و آتش" کار مشترک دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا وسیما، از جمله آثار تازه مجوز گرفته است.

این قطعه با شعری از استاد محمدعلی بهمنی، آهنگسازی ابوالفضل صادقی نژاد و خوانندگی ایوب صادقی نژاد در ایام محرم منتشر شده است، سید محمد میرزمانی نیز تنظیم این قطعه عاشورایی را عهده دار بوده است.

آلبوم "ده یک شصت و یک" به خوانندگی حامد معنوی، تک آهنگ های "آزادگی" به آهنگسازی محمد تاجگردان و خوانندگی حسین قربان پور، "شام فراق" به آهنگسازی و خوانندگی محمد صادق لشکری، "التماس" با آهنگسازی مازیار عطاریان و خوانندگی شهرام بزرگمهر، "علی اصغر (ع)" با آهنگسازی مجتبی حبیبی و خوانندگی مهدی اعتباری و قطعه بی کلام "نوای نینوا" با آهنگسازی بردیا صدرنوری دیگر آثاری هستند که دفتر موسیقی مجوز انتشار آنها را صادر کرده است.


کد مطلب: 7859

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdca.mn0k49nao5k14.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir