در نشست خبری فیلم سینمایی دارکوب مطرح شد؛

سارا بهرامی:منتظر اعلام کاندیدا ها هستم تا نقش من مشخص شود

20 بهمن 1396 ساعت 21:12

نشست پرسش و پاسخ فیلم «دارکوب» با قطع موقت برق و تأکید سارا بهرامی بر اعلام اسامی کاندیداهای جشنواره برای مشخص شدن نقش اول و یا مکمل وی برگزار شد.


نشست پرسش و پاسخ فیلم «دارکوب» با قطع موقت برق و تأکید سارا بهرامی بر اعلام اسامی کاندیداهای جشنواره برای مشخص شدن نقش اول و یا مکمل وی برگزار شد.

به گزارش تحریرنو ؛ نشست خبری فیلم سینمایی دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی با حضور امین حیایی، نگار عابدی، سارا بهرامی، مهناز افشار، آزیتا ایرایی (نویسنده)، علیرضا برازنده (فیلمبردار) ، محمود رضوی (تهیه‌کننده)  و جمعی از اصحاب رسانه در محل پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در ابتدای این نشست سارا بهرامی که نقش یک زن معتاد را داشت و شنیده می‌شود به عنوان نقش مکمل معرفی شده گفت: این مسأله دغدغه‌ام شده و من منتظرم اسامی نامزدها اعلام شود ولی با این حال بازی‌ها و کیفیت آن‌ها مهم است.

محمود رضوی‌ هم در پاسخ به این که با توجه به ریتم و موضوع فیلم چه آینده‌ای برای گیشه متصور است، بیان کرد: کسی فیلم نمی‌سازد که در گیشه موفق نباشد، ما گروه خوبی آوردیم‌ و ‌فکر می‌کنم فروش متوسط و روبه بالای فیلم را داشته باشیم.

وی‌همچنین درباره مسیر تهیه‌کنندگی خود که طی آن از «درباره الی» تا «دارکوب» را ساخته، گفت: سعی کرده‌ام برای کسب درآمد کار نکنم و یک‌سری دغدغه‌های اجتماعی را در فیلم‌هایم پیگیری می‌کنم.

بهروز شعیبی نیز درباره انتقاداتی که به تکراری بودن موضوع فیلمش مربوط بود، گفت: ما در دوره‌ای هستیم که پرداخت، جای ایده‌پردازی‌ها را می‌گیرد و ما هم با همین ایده فیلم را ساختیم، بنابراین اگر این نوع قصه‌پردازی قبلا مشابه داشته باشد، ما پرداخت متفاوتی داشتیم.

او افزود: من ادعایی ندارم فیلم‌هایم‌ با تجربه‌ای که دارم در مرحله پیشرفت باشد و همین که گفته شود با آثار قبلی من شباهت نداشت، برای من کافی است.

وی درباره شباهت‌های فیلمش با «گنجشکک اشی مشی» غلامرضا رمضانی گفت: آن فیلم را ندیده‌ام ولی درباره این که اتفاقی از این فیلم در فیلم‌های دیگر بوده، باید بگویم که به هرحال کسانی‌ که دارکوب را نوشته‌اند، یک‌ پیشینه ذهنی دارند، گرچه آن فیلم را ندیده‌ام اما ممکن است اثراتی از آن ناخودآگاه گرفته باشد.

امین حیایی هم درباره مباحث مطرح شده، تأکید کرد: برای هر مقطع زمانی فیلم هایی تکرار می‌شوند و الان احساس می‌کنم امید موضوع مهمی است که در این فیلم بر آن تأکید شده است.

در ادامه این نشست مهناز افشار که به دلیل حضور در نمایش الیور توئیست دیرتر به محل نشست رسیده بود هم گفت: مسائل اجتماعی همواره دغدغه من در این فیلم بوده و من با این موضوعات آشنایی کامل دارم و همواره با دید حل مشکلات اینگونه نقش ها را بازی میکنم و خوشحالم که توانسته ام کمکی کرده باشم این نقش خیلی دلچسب بود و من از آن لذت بردم.


کد مطلب: 14781

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdca60n6.49nya15kk4.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir