آغاز جشن عاطفه ها از هفتم شهریور

4 شهريور 1398 ساعت 13:09

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برگزاری جشن عاطفه ها در هفتم شهریور سال جاری خبر داد و گفت: مرحله دوم این جشن ۱۰ مهر و در مدارس برگزار می شود.


مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برگزاری جشن عاطفه ها در هفتم شهریور سال جاری خبر داد و گفت: مرحله دوم این جشن ۱۰ مهر و در مدارس برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ حمیدرضا شیران با بیان اینکه طبق سال های گذشته جشن عاطفه ها امسال نیز در دو مرحله برگزار می شود، افزود: مرحله اول این جشن روز پنج شنبه هفتم شهریور در پایگاه های اصلی کمیته امداد در سطح شهر و جمعه هشتم شهریور در مصلی های نماز جمعه برگزار می شود.

وی ادامه داد: مرحله دوم جشن عاطفه ها چهارشنبه دهم مهر در مدارس و با حضور دانش آموزان، اولیا و مربیان آنها برگزار می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها نزدیک به ۲۸ است که برگزار می شود، بیان کرد: این جشن با هدف اشاعه فرهنگ نوع دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی برگزار وکمک های مردم نیک اندیش استان برای رفع نیاز دانش آموزان نیازمند دریافت می شود.

شیران به نیاز اصلی و عمده دانش آموزان نیازمند برای آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود: کیف، کفش، پوشاک، نوشت افزار، هزینه کتاب و ثبت نام از مهترین نیازهای دانش آموزان است که در قالب بسته های حمایتی و به ارزش چهار میلیون ریال آماده و بین دانش آموزان توزیع می شود.

وی با بیان اینکه کمک های مردمی از طرق روش های الکترونیکی نیز دریافت می شود، گفت: نیکوکاران می توانند با استفاده از تلفن گویای ۰۲۱۷۳۵۵با درج عدد ۴، شماره گیری کد دستوری #۳*۵*۰۲۱*۸۸۷۷*، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و شرکت در پویش #تامهرباهمدلی کمک های خود به دانش آموزان نیازمند اختصاص دهند.


کد مطلب: 19498

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcaayn6.49noo15kk4.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir