راه اندازی لینک رادیویی دیجیتال ایستگاه مخابراتی سنگ بست مشهد مقدس

8 مهر 1397 ساعت 11:29

لینک رادیویی انتقال دیجیتال انبار نفت گاز مایع ایستگاه مخابراتی سنگ بست تکمیل و به بهره‌برداری رسید.


لینک رادیویی انتقال دیجیتال انبار نفت گاز مایع ایستگاه مخابراتی سنگ بست تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال شرق؛ معاون مخابرات این منطقه گفت: با تامین آنتن‌های مخابراتی مورد نیاز و نصب و راه اندازی تجهیزات رادیو، ماکس، آنتن و موجبر در ایستگاه مخابراتی سنگ بست و همزمان ایستگاه مخابراتی آغنج مربوط به پروژه فاز دو مدیریت مخابرات توسط همکاران مخابرات منطقه، این لینک ارتباطی تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

حسین مطواعی افزود: پروژه فاز دو مدیریت مخابرات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در راستای جایگزینی سیستمهای آنالوگ قبلی و تامین و توسعه ارتباطات مخابراتی عملیاتی مطمئن و پایدار درکلیه مراکز انتقال و تاسیسات‌های صنعتی در سطح منطقه شمال شرق می‌باشد.

وی تصریح کرد: با حمایت و پشتیبانی معاونت عملیات مدیریت مخابرات شرکت و تلاش همکاران ترمینال مخابراتی تهران جهت تنظیمات و سیستم سوپر وایزری و برقراری مدارات مورد نیاز، عملیات نصب و راه اندازی فوق کاملاً ایمن و در کوتاهترین زمان توسط تیم کارشناسان مخابرات منطقه با هماهنگی مخابرات ستاد انجام گردید.

گفتنی است افزایش کیفیت و پهنای باند، تنوع و گستردگی خدمات مخابراتی، سیستمهای کنترل از راه دور و اسکادا، سامانه‌های جامع اداری، مالی و کالا، کنفرانس، آموزش و پزشکی از راه دور، اتوماسیون اداری و... در بستر امن و مطمئن شبکه صوت و دیتای WAN اختصاصی مخابرات نفت از مزایای سیستم های انتقال دیجیتال می‌باشد.


کد مطلب: 16852

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcb5wb8.rhb0spiuur.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir