هفته هفتم لیگ برتر؛

رسپولیس به دنبال صدرنشینی در تقابل با سپاهان ویسی

29 شهريور 1395 ساعت 12:11

هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران درحالی برگزار می شود که پرسپولیس مصاف سختی با سپاهان دارد و تیم صدرنشین تراکتورسازی به دنبال کسب سه امتیاز دیدار خانگی برابر سیاه جامگان است.


هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران درحالی برگزار می شود که پرسپولیس مصاف سختی با سپاهان دارد و تیم صدرنشین تراکتورسازی به دنبال کسب سه امتیاز دیدار خانگی برابر سیاه جامگان است.

به گزارش تحریرنو،دیدارهای ایستگاه هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران در حالی فردا آغاز خواهد می شود که تیم ۱۲ امتیازی و صدرنشین تراکتورسازی با اتکاء به بازیکنان نامدار خود و سرمربیگری "امیر قلعه نویی" به دنبال برتری مقابل شاگردان "فرهاد کاظمی" در تیم سیاه جامگان مشهد است تا جایگاه خود را حفظ کند.

استقلال تهران که هنوز رنگ پیروزی را در لیگ شانزدهم ندیده است پس از تساوی روحیه بخش در شهرآورد تهران حالا دیدار دشوار دیگری را پیش روی دارد و باید از ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی میزبانی کند،
ذوب آهن که همچون چند فصل اخیر، شروع خوبی در لیگ نداشته است در حالی میهمان آبی های تهران است که "یحیی گل محمدی" در کسوت سرمربیگری نتایج خوبی مقابل استقلال و تیم های تحت هدایت "علیرضا منصوریان" گرفته است.

از سوی دیگر، علیرضا منصوریان که کمی از انتقادات رهایی پیدا کرده است، بهترین فرصت را پیش روی دارد تا با کسب سه امتیاز از این دیدار خانگی، با آرامش به سراغ تعطیلی دوباره لیگ برود. این مربی جوان به خوبی می داند که موفق نشدن مقابل ذوب آهن می تواند برایش گران تمام شود.

استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی که تنها هفت امتیاز اندوخته دارد از پیکان تهران که روی نوار تساوی گام برمی دارد، میزبانی می کند و صبای قم و سایپا نیز به مصاف هم می روند.

در حساس ترین دیدار این هفته تیم های بالانشین جدول در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برابر هم صف آرایی می کنند، پرسپولیس رده دومی درحالی میهمان سپاهان دگرگون شده است که سرخپوشان تهران در سال های اخیر، نتایج خوبی در اصفهان نگرفته اند.

"برانکو ایوانکوویچ" با اتکاء به خط دفاعی و دروازه بان خود که در ۶ بازی گذشته تنها یک گل دریافت کرده اند به مصاف تفکرات "عبداله ویسی" و جوانان جویای نام سپاهان می رود.

تیم برتر این دیدار می تواند خود را به عنوان یک مدعی جدی برای قهرمانی لیگ معرفی کند و تساوی نیز بدون تردید، دیگر مدعیان را شادمان خواهد کرد.

نفت تهران که با "علی دایی" تیمی سازمان یافته و سختکوش نشان داده، میزبان ماشین سازی تبریز است. برتری نفت می تواند این تیم را به تداوم روزهای خوب امیدوارتر کند.

گسترش تبریز که با وجود ارائه بازی های خوب هنوز موفق به کسب پیروزی نشده است درحالی میزبان فولادخوزستان است که نماینده جنوب ایران، به تدریج از شرایط نابسامان روزهای ابتدایی فاصله گرفته است، پدیده مشهد و صنعت نفت آبادان هم دیگر دیدار هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران خواهد بود.

برنامه مسابقات بدین شرح است:

سه شنبه ۳۰ شهریورماه
صبای قم - سایپا البرز/ ساعت ۱۸:۳۰
استقلال خوزستان - پیکان تهران/ ساعت ۱۸:۴۰
تراکتورسازی تبریز - سیاه جامگان مشهد/ ساعت ۱۸:۵۰
استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان/ ساعت ۱۹:۳۰

چهارشنبه ۳۱ شهریورماه

گسترش فولادتبریز - فولادخوزستان/ ساعت ۱۶:۴۵
پدیده مشهد - صنعت نفت آبادان/ ساعت ۱۷
نفت تهران - ماشین سازی تبریز/ساعت ۱۷:۳۰
سپاهان اصفهان - پرسپولیس تهران/ ساعت ۱۷:۳۰

جدول رده بندی:

۱-تراکتورسازی تبریز با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۴
۲-پرسپولیس تهران با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۳
۳-سپاهان اصفهان با ۱۰ امتیاز
۴-نفت تهران با ۹ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۳
۵-صنعت نفت آبادان با ۹ امتیاز و تفاضل گل مثبت یک
۶-سیاه جامگان با ۹ امتیاز و تفاضل گل صفر
۷-سایپا تهران با ۷ امتیاز و تفاضل گل مثبت یک
۸-استقلال خوزستان با ۷ امتیاز و تفاضل گل مثبت یک
۹-ذوب آهن اصفهان با ۶ امتیاز و تفاضل گل صفر
۱۰-فولادخوزستان با ۶ امتیاز و تفاضل گل منهای ۲
۱۱-ماشین سازی تبریز با ۶ امتیاز و تفاضل گل منهای ۲
۱۲-پدیده مشهد با ۶ امتیاز و تفاضل گل منهای ۳
۱۳-صبای قم با ۵ امتیاز و تفاضل گل منهای یک
۱۴-پیکان تهران با ۵ امتیاز و تفاضل گل منهای ۲
۱۵-استقلال تهران با چهار امتیاز و تفاضل گل منهای ۲
۱۶-گسترش تبریز با چهار امتیاز و تفاضل گل منهای ۲


کد مطلب: 7617

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcc.sqma2bqemla82.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir