با فروشی ۱۲.۵ میلیون دلاری در افتتاحیه؛

فیلم جدید آنجلینا جولی صدرنشین گیشه شد

29 مهر 1398 ساعت 12:06

«مالفیسنت: سردسته اهریمنان» تازه ترین فیلم آنجلینا جولی که این هفته برپرده سینماها رفته است با عبور از فیلم‌های «جوکر» و «زامبی‌لند» در صدر باکس آفیس قرار گرفت.


«مالفیسنت: سردسته اهریمنان» تازه ترین فیلم آنجلینا جولی که این هفته برپرده سینماها رفته است با عبور از فیلم‌های «جوکر» و «زامبی‌لند» در صدر باکس آفیس قرار گرفت.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم جدید کمپانی دیزنی با رسیدن به مبلغ ۱۲.۵ میلیون دلاری فروش بلیت افتتاحیه در امریکا می‌رود تا رکورد پرفروش‌ترین فیلم را یک بار دیگر به نام این کمپانی فیلمسازی ثبت کند.

به این ترتیب فیلم تازه آنجلینا جولی باید هفته نخست را با رقم فروش ۳۸ میلیون دلار به پایان برساند، که گرچه از رقم پیش‌بینی شده پایین‌تر است، اما برای پشت سر گذاشتن «جوکر» و فیلم تازه‌اکران «زامبی‌لند» کفایت می‌کند. این رقم همچنین از فروش افتتاحیه فیلم نخست «مالفیسنت» که در سال ۲۰۱۴ اکران شد پایین‌تر است که با فروش افتتاحیه ۶۹ میلیون دلاری آغاز کرد و بیش از ۷۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد داشته است.

داستان «مالفیسنت: سردسته اهریمنان» از جایی آغاز می‌شود که فیلم قبلی به پایان می‌رسد. داستان بر درگیردی مادر- دختری میان «مالفیسنت» و «اورورا» تمرکز می‌کند در حالی که شاهزاده خانم جوان به تدارک ازدواج خود مشغول است.

بازیگرانی چون ال فانینگ، سم رایلی، ایملدا استنتون، جونو تمپل و لسلی منویل از قسمت پیشین در کنار آنجلینا جولی ایفای نقش می‌کنند و میشل فایفر، اد اسکرین و چیوتل اجیوفور نیز در فیلم دوم به پروژه «مالفیسنت» پیوسته‌اند.

«مالفیسنت» بازسازی پویانمایی سال ۱۹۵۹ والت دیزنی به نام «زیبای خفته» است با این تفاوت که بیشتر داستان حول محور نقش منفی داستان زیبای خفته یعنی «مالفیسنت» می‌چرخد.

«مالفیسنت: سردسته اهریمنان» به کارگردانی یواخیم رانینگ از ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ بر پرده سینماهای امریکا رفته است.


کد مطلب: 19780

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdce7f8z.jh8ovi9bbj.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir