در جشنواره بین‌المللی مقاومت صورت میگیرد؛

نمایش فیلم سینمایی«شب دوازده ساله» ساخته الوارو برچنر

20 آبان 1397 ساعت 14:32

فیلم سینمایی«شب دوازده ساله» به کارگردانی آلوارو برچنر با فیلمبرداری کارلوس کاتالان در بخش مسابقه بین‌الملل پانزدهمین جشنواره مقاومت به نمایش در می‌آید.


فیلم سینمایی«شب دوازده ساله» به کارگردانی آلوارو برچنر با فیلمبرداری کارلوس کاتالان در بخش مسابقه بین‌الملل پانزدهمین جشنواره مقاومت به نمایش در می‌آید.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، این فیلم روایتی از دوران دیکتاتوری اروگوئه در سال ۱۹۷۳ است. در سال ۱۹۷۳، اروگوئه توسط یک دیکتاتوری نظامی اداره می‌شود. در یک شب پاییزی، سه زندانی سیاسی طی یک عملیات مخفی نظامی از سلول‌هایشان بیرون آورده می‌شوند، دستور کاملا شفاف است: چون اجازه کشتن آن‌ها را نداریم، پس کاری می‌کنیم که عقلشان را از دست بدهند. این سه نفر برای ۱۲ سال در سلول‌های انفرادی نگه داشته می‌شوند. په په موجیکا هم در میان این زندانی‌ها است. فردی که بعدا رییس جمهور اروگوئه شد.

سایر مشخصات این فیلم به این ترتیب است: کارگردان: آلوارو برچنر/ فیلمنامه: آلوارو برچنر/ مدیرفیلمبرداری: کارلوس کاتالان/ تدوین: آیرین بلکوا/ صدابردار: مارتین توران/ طراح صحنه و لباس: پائولا گرانوار پالومارس مارتینز– الخاندرا روساسکو/ طراح چهره‌پردازی: الموندنا فونزکا/ جلوه‌های ویژه میدانی: ریرس آبادس، جلوه‌های ویژه بصری: پابلو کانو مشهدانی/ عکاس: کارلوس کاتالان/ مدیرتولید: جوسین گومز/ موسیقی: فدریکو جوسید/ تهیه‌کننده: ماریلا بزوسکی/ بازیگران: آنتونیو دلا توره، چینو دارین، آلفونسو تورت/ زمان: ۱۲۳ دقیقه.

گفتنی است پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و نهادهای مختلف از ۵ تا ۹ آذر ماه سالجاری به دبیر محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.


کد مطلب: 17189

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdcf1ydy.w6decagiiw.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir