علی خسروی خبرداد؛

اجرای ۱۰ برنامه بزرگ ورزشی در شمال تهران با محوريت نواحی

18 تير 1395 ساعت 9:43

امسال با هدف ارتقاء ورزش های همگانی و مشارکت بيشتر شهروندان ، بيش از ۱۰ برنامه بزرگ ورزشی با محوريت نواحی ده گانه در شمال تهران برگزار مي شود.


امسال با هدف ارتقاء ورزش های همگانی و مشارکت بيشتر شهروندان ، بيش از ۱۰ برنامه بزرگ ورزشی با محوريت نواحی ده گانه در شمال تهران برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شهرداری منطقه يک ، علی خسروی رييس اداره تربيت بدنی شهرداری اين منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : اين برنامه با هدف مشارکت و حضور فعال جوانان در برنامه های ورزشی و پرنشاط خانوادگی، با همکاری نواحی برگزار می شود.

وی احياء ورزش های سنتی و خانوادگی را در اولويت برنامه های ورزشی امسال دانست و گفت: حداقل ۱۰ برنامه ورزشی به محوريت نواحی در سطح منطقه يک برگزارخواهد شد.

خسروی تصريح کرد: منطقه يک اکثرا ميزبان برنامه های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ساير مناطق است بر همين اساس با توجه به پتانسيل های بالاي فرهنگی – ورزشی در آن می توان از ظرفيت های موجود برای تشويق جوانان به خصوص ساکنان مجتمع های مسکونی استفاده کرد تا ساعاتی را به ورزش های خانوادگی، جمعی و سنتی بپردازند.

وی گفت: تا کنون دو برنامه بزرگ ورزشی با عنوان پياده روی خانوادگی از بوستان قيطريه تا امامزاده علی اکبر (ع) چيذر و آهنگ نشاط هم محلی در ارتفاعات توچال برگزار شده است.


کد مطلب: 6344

آدرس مطلب: http://tahrireno.ir/vdci.5aqct1ap5bc2t.html

تحریر نو
  http://tahrireno.ir