پخش سریال "عاشقانه" متوقف شد
منوچهر هادی کارگردان سریال "عاشقانه" از عدم توزیع قسمت پنچم این مجموعه نمایشی سخن گفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷
 
پخش سریال "عاشقانه" متوقف شد
 
منوچهر هادی کارگردان سریال "عاشقانه" از عدم توزیع قسمت پنچم این مجموعه نمایشی سخن گفت.

به گزارش تحریرنو ؛ منوچهر هادی کارگردان سریال"عاشقانه" در ارتباط با تاخیر در توزیع قسمت پنجم این مجموعه نمایشی، گفت: بنده از طرف خودم به علت وقوع این اتفاق عذرخواهی‌ می‌کنم ولی به علت مشکلات مالی و تصمیم سرمایه‌گذاران فعلا تصمیم گرفتند که قسمت پنجم توزیع نشود.

وی با اعلام اینکه رخ دادن مشکلات مالی در پروژه های نظیر "عاشقانه" طبیعی است، گفت: مشکلات مالی این سریال باید ۲ الی ۳ روز آینده برطرف شود و هرچه سریعتر طی ۳۰ جلسه ساخت این سریال را به پایان برسانیم تا عهد خودمان به مردم را وفا کنیم، هرچند که خودم از مردم بابت این مشکلات در اینستاگرام عذرخواهی کردم ولی من هم مانند فیلمبردار، صدابردار، بازیگر و.. کارمند هستم،سرمایه گذار و تهیه کننده در این ارتباط باید صحبت کنند.

هادی با اعلام اینکه ۱۵ قسمت این سریال تصویربرداری شده و تنها چند سکانس از هر قسمت باقی مانده است، گفت: خیلی خوشبین هستم که با رفع مشکلات ظرف روزهای آینده تصویربرداری ۳۰ جلسه را آغاز کنیم اگر بنا به هر دلیلی این اتفاق طی هفته جاری رخ ندهد، دیگر جمع کردن این پروژه خیلی سخت خواهد شد.

این کارگردان با اعلام اینکه به خاطر "عاشقانه" پیش قسط یک فیلم سینمایی را پس دادم ، گفت: به خاطر غرق و علاقه‌ای که به این سریال داشتم به تهیه کننده و سرمایه گذار تخفیف خوبی دادم تا در روند کار اختلال ایجاد نشود ولی متاسفانه در حال حاضر تمام عوامل بخشی از مطالبات خودشان را دریافت نکردند که امیدوارم ظرف روزهای آینده این مشکلات توسط سرمایه گذاران مرتفع شود.

وی در ارتباط با ساخت "سورنا" بیان کرد: قرار بود که تصویربرداری "عاشقانه" تا قبل از عید نوروز سال ۱۳۹۶ به پایان برسد تا از اوایل اردیبهشت ساخت "سورنا" را آغاز کنیم که با توجه به شرایط به وجود آمده، تصور می‌کنم فیلمبرداری این اثر سینمایی هم به لحاظ زمانی عقب خواهد افتاد.
کد مطلب: 11263