با حضور مسئولان عالی رتبه وزارت نفت در پژوهشگاه صنعت نفت؛
آغاز به کارنهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت
نهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت صبح امروز27 بهمن با حضورمسئولان عالی رتبه وزارت نفت و متخصصان وصاحبان فناوری از 10 کشور جهان در پژوهشگاه صنعت نفت آغاز به کار نمود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۷
 
آغاز به کارنهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت
 
نهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت صبح امروز۲۷ بهمن با حضورمسئولان عالی رتبه وزارت نفت و متخصصان وصاحبان فناوری از ۱۰ کشور جهان در پژوهشگاه صنعت نفت آغاز به کار نمود.

به گزارش خبرنگار تحریرنو، نهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت صبح امروز۲۷ بهمن ۱۳۹۴ با حضور"بیژن زنگنه" وزیر نفت ، "مصطفی میرسلیم" دبیر همایش و رئیس هیأت مدیره مرکز تحقیقات موتور، "دكتر حميد رضا كاتوزيان" رييس پژوهشگاه صنعت نفت، متخصصان و كارشناسان داخلی و خارجی از ده کشور جهان و اصحاب رسانه در پژوهشگاه صنعت نفت آغاز به کار نمود.

قرار است در این همایش متخصصان و کارشناسان حوزه موتورهای درون سوزونفت از ۱۰ کشور جهان شامل: آلمان، اتريش، هلند، فرانسه، ايتاليا، هند، تركيه، كره،‌ چين به همراه مراكز صنعتي و پژوهشی ايران به بحث و تبادل نظر درباره اهمیت اين رويداد بين‌المللي بپردازند.

علاقه مندان مي‌توانند برای كسب اطلاعات بيشتر به آدرس پورتال پژوهشگاه صنعت نفت به نشانی www.ripi.ir و پورتال اين همايش به نشانی www.iranengine.com مراجعه كنند.
کد مطلب: 4602