چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی
«چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی» با هدف معرفی ظرفیت ها،نمایش توانمندی ها و آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان اسباب بازی کشور و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق کسب و کار برگزار می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴
 
چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی
 
«چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی» با هدف معرفی ظرفیت ها،نمایش توانمندی ها و آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان اسباب بازی کشور و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق کسب و کار برگزار می شود.

به گزارش تحریرنو؛ کامبیز آقایی مدیر چهارمین نمایشگاه با بیان اینکه این نمایشگاه نقطه تلاقی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا و خدمات است، یادآور شد: این نمایشگاه در چند سال اخیر که مزین با شعار کلیدی حمایت از تولید ملی بوده، بر آن است تا با خلق فرصت ها، ثمره سرمایه گذاری و حاصل تفکر و فرهنگ ایرانی را به بهترین نقش ممکن به مصرف کننده معرفی نماید.

آقائی افزود: در این دوره از نمایشگاه که محصولات خارجی جایگاهی در آن نخواهند داشت، تولیدکنندگان ایرانی محصولات با کیفیت خود که منطبق با فرهنگ ایرانی و تحت نظارت شورای نظارت بر اسباب بازی می باشد را در معرض دید مصرف کنندگان قرار خواهند داد.

شعار این دوره با عنوان «با کیفیت بازی کنیم» انتخاب شده و نشان از عزم تولیدکنندگان ایرانی به تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای بین المللی می‌باشد.

از ویژگی های این دوره از نمایشگاه می توان به،حضور اکثر تولیدکنندگان برتر، سطح کیفی محصولات ارائه شده، ایجاد فضای گفتگو میان تولیدکنندگان و فعالان این صنعت در فضای نمایشگاه، اجرای برنامه های فرهنگی هنری و آموزشی برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد.

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در دو سال گذشته و تاثیرات مخرب آن بر اقتصاد جوامع، برگزاری این نمایشگاه در این شرایط موجود، و حضور دوباره تولیدکننده، مصرف کننده و دست اندرکاران بخش های مختلف در کنار هم، شاهد جهش تولید در این صنعت مهم باشیم.

وی با اشاره به اهمیت اسباب‌بازی در انتقال فرهنگ به کودکان، بر لزوم حمایت از این صنعت با برگزاری رویدادهای اینچنینی تاکید کرد و افزود: بخش مهمی از آینده کودکان، علائق و شخصیت، ریشه در بازی‌های دوران کودکی دارد. بنابراین انتخاب نوع بازی و اسباب‌بازی از جنبه فرهنگی بسیار حائز اهمیت است. اسباب‌بازی‌ها عامل انتقال فرهنگ هستند و هر فرهنگی خاستگاه خود را دارد که خوشبختانه در چند سال اخیر در کشور با ورود سرمایه گذاران خلاق و تولید محصولات با کیفیت شاهد استقبال عمومی و همچنین صادرات اسباب بازی ایرانی به بازارهای جهانی نیز هستیم.

آقائی در ادامه افزود: بي شك در اين برهه كنوني توليدكنندگان افسران خط مقدم جبهه اقتصادي هستند و این نمایشگاه به عنوان جایگاه و آیینه‌ خوش‌نمای موفقیت‌های بزرگ صنعت اسباب‌بازی کشور تلاش خواهد کرد تا توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی در این صنعت را در بالاترین سطح به مخاطبان معرفی کند.

چهارمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، با حضور بیش از ۱۲۰ تولیدکننده و با معرفی بیش از ۱۰۰۰ محصول ایرانی، از ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب، پذیرای علاقمندان،دست اندرکاران و خانواده های محترم، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، واقع در خیابان حجاب تهران خواهد بود.
کد مطلب: 21228