نوروزبیگی با سه فیلم در جشنواره‌ی فجر
فیلم‌برداری فیلم سینمایی "ربوده شده" به کارگردانی بیژن میرباقری با مدیریت کیوان معتمدی به پایان رسید و بهرام دهقانی تدوین این فیلم سینمایی را آغاز کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۶
 
نوروزبیگی با سه فیلم در جشنواره‌ی فجر
 
فیلم‌برداری فیلم سینمایی "ربوده شده" به کارگردانی بیژن میرباقری با مدیریت کیوان معتمدی به پایان رسید و بهرام دهقانی تدوین این فیلم سینمایی را آغاز کرده است.

تحریرنو: جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده‌ی فیلم "ربوده شده" با اعلام این خبر درباره‌ی روند تولید این اثر سینمایی گفت: حدود ۲ ماه پیش فیلم‌برداری "ربوده شده" به کارگردانی بیژن میرباقری را آغاز کردیم و به‌تازگی فیلم‌برداری توسط کیوان معتمدی به پایان رسیده و بهرام دهقانی تدوین را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: "ربوده شده" طبق فیلم‌نامه جلوی دوربین رفت و من به‌عنوان تهیه‌کننده جریان کلی داستان را دوست داشتم و معتقدم فیلم خوبی از آب درآمده و به‌همین دلیل آن‌را به جشنواره‌ی فیلم فجر ارسال خواهم کرد.

نوروزبیگی درباره‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر و شرکت فیلم‌های مطرح سال در آن عنوان کرد: گرچه به‌شرایط جشنواره امیدوار نیستم اما مجموع فیلم‌هایی که تهیه کرده‌ام را برای نمایش در این رویداد سینمایی عرضه خواهم داد.

این تهیه‌کننده‌ی سینما در ادامه گفت: نیکی کریمی، سروش صحت، روزبه بمانی، سارا منجزی‌پور، محمد عسگری، حسین پهلوان‌زاده، امیر علیان و حامد جوادی از بازیگران این فیلم هستند.

تهیه کننده‌ی فیلم "خرس" ساخته‌ی خسرو معصومی که هنوز اکران نشده است، با اشاره به سایر فیلم‌هایی که در دست تولید دارد گفت: علاوه بر فیلم "ربوده شده"، تهیه‌کنندگی دو فیلم متعلق به کارگردان فیلم اول به‌نام "جاودانگی" به کارگردانی مهدی فردقادری و "ماحی" ساخته‌ی داوود خیام را به‌عهده گرفته‌ام، هم‌چنین مستندی به‌نام "باتلاق وان" با موضوع مهاجرت به کارگردانی مهدی گلستانیان نیز تولید کرده‌ام.

نوروزبیگی درباره‌ی فیلم "جاودانگی" توضیح داد: داستان این فیلم در یک سکانس پلان طولانی بدون کات طراحی شده و به‌نظر من تجربه‌ی جدیدی در حوزه‌ی فیلم‌های داستانی به‌شمار می‌آید به‌خصوص که از داستان خوبی نیز برخوردار است. فیلم "جاودانگی" در مرحله‌ی انتخاب بازیگر است و به‌زودی به‌مرحله‌ی تولید می‌‌رسد.

وی در پایان گفت: هم‌چنین فیلم سینمایی "ماحی" در حال تدوین است و در نظر دارم هر سه فیلم "ربوده شده"، "جاودانگی" و "ماحی" را به سی‌و‌چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم فجر ارسال کنم.
کد مطلب: 3380