کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان اعلام کرد؛
ارائه خدمات ویژه به زائرین اربعین حسینی و کربلای معلی
مدیرعامل بانک پارسیان از خدمات ویژه به زائرین اربعین حسینی و کربلای معلی خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
 
ارائه خدمات ویژه به زائرین اربعین حسینی و کربلای معلی
 
مدیرعامل بانک پارسیان از خدمات ویژه به زائرین اربعین حسینی و کربلای معلی خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ به گفته کوروش پرویزیان در راستای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی،بانک پارسیان با توجه به نظر مقام معظم رهبري و دولت محترم و همچنین در راستای همکاری با دولت دوست و برادر کشور عراق ، تمهیدات ویژه ای را برای زائرین و عزاداران اربعین حسینی در نظر گرفته و با خدماتی گسترده تر از سال های گذشته اقدام به نوآوری هایی در این حوزه کرده است.

مدیرعامل بانک پارسیان افزود با توجه محدودیت های مبادلاتی در استفاده از ارز دلار و به منظور کاهش هزینه های تبدیل و کارمزدهای آن در دیگر مراکز تبدیل ارز، زائرین گرانقدر می توانند به طورمستقیم از خود پردازهای بانک پارسیان دینار دریافت کنند. این امر برای تمامی دارندگان کارت های بانکی عضو شبکه شتاب میسر بوده و می توانند بدون کارت و با وارد کردن شماره حواله اقدام به ورود رمز و دریافت وجه نمایند.

وی در پاسخ به راهکارها و تمهیدات اندیشیده شده بانک برای دریافت حواله ارزی بدون کارت گفت:چنانچه زائرین محترم درکشور عراق، فاقدکارت بانکی بوده و نیازمند برداشت وجه ارزی و یا خدمات الکترونیک ارائه شده خودپرداز باشند، می توانند از طریق حواله ایجاد شده توسط یکی از مشتریان بانک پارسیان اقدام کرده و از خودپردازهای بانک پارسیان، مبلغ ارز مورد نظر خود را مطابق با نرخ استاندارد و با اطمینان از امنیت در فرآیند کار دریافت کنند.

هم اکنون سرویس صدورحواله از طریق درگاه های اینترنت بانک، همراه بانک و خودپردازهای بانک قابل تهیه بوده و مشتریان فاقد کارت بانکی می توانند با ورود شماره حواله و رمز عبورتوافقی نسبت به برداشت وجه از خودپردازهای بانک اقدام نمایند، در این خصوص چنانچه درخواست برداشت وجه از طریق یکی از خودپردازهای ارزی بانک صورت پذیرد، پرداخت وجه از طریق حواله، براساس نرخ ارز توسط خودپرداز محاسبه و انجام خواهد شد.

وی در تکمیل این خدمت افزود از همین طریق زائرین محترم می توانند اقدام به پرداخت قبض و یا خرید شارژ هم بنمایند. پرویزیان در خصوص دیگر خدمات بانک پارسیان به زائرین خبر از نصب سیصد پایانه فروشگاهی در شهرهای گوناگون به ویژه کربلا و نجف داد که هم اکنون نیز فعال و مورد استفاده قرار گرفته اند.

پرویزیان گفت که بانک پارسیان آماده برقراری ارتباط سويیچی با بانک مرکزی عراق است که در صورت صدور مجوز از سوی این بانک،شبکه بزرگی از خودپردازها و پایانه ها امکان ارايه خدمت به زائرین راخواهند داشت.
کد مطلب: 13723