با شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در اینوکس کیش ۲۰۱۸؛
بانک دی با سرمایه گذاران داخلی تفاهم‌نامه منعقد کرد
بانک دی با حضور در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری ضمن شناسایی و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری با سرمایه گذاران داخلی، تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
 
بانک دی با سرمایه گذاران داخلی تفاهم‌نامه منعقد کرد
 
بانک دی با حضور در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری ضمن شناسایی و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری با سرمایه گذاران داخلی، تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.

به گزارش تحریرنو به نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در این رویداد مهم اقتصادی که با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت و موسسه داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه بین المللی جزیره گردشگری کیش برگزار شد ، بانک دی ، توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، حسینعلی امیری ، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در حاشیه بازدید از اینوکس ۲۰۱۸، توسعه و تحکیم همکاری های اقتصادی در سطوح بین المللی، افزایش توانمندی های بخش خصوصی، تقویت صنعت گردشگری و توسعه مناطق آزاد را از جمله اهداف وسیاستگذاری های جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: مجموعه ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران درخصوص تعامل سازنده با دنیا، جذب سرمایه، بهره مندی از توان بخش خصوصی، افزایش سرمایه های اجتماعی، رفع موانع تولید، حفظ امنیت ملی و کم کردن اثر تحریم ها اتفاق نظر دارند.

این نمایشگاه که فرصت خوبی را برای شناخت ضعف زیر ساخت ها و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در کشور فراهم می آورد با هدف گسترش تعاملات بین المللی بازار سرمایه ، تمرکز بر راهکارهای تامین مالی پروژه ها، افزایش تولید داخلی، توسعه کارآفرینی و رشد صادرات کشور، تقویت حوزه فناوری های دانش بنیان، مباحث مربوطه به ارزهای دیجیتال و تبیین جایگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در توسعه تجارت و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برگزار شد.

برگزاری نشست های تخصصی با حضور سخنرانان داخلی و خارجی و دیپلمات های کشورهای مختلف به منظور ایجاد بسترهای مناسب برای ارتباط بین سازمان ها، دستگاه ها و شخصیت های تصمیم گیرنده در ساختارهای اقتصادی کشور و نهادها و بخش های تصمیم ساز و سرمایه گذاران و صاحبان دانش و فناوری را می توان از نقاط قوت پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری کشور به شمار آورد.

از آنجا که این رویداد از ابعاد ملی و بین المللی ، مهم ترین رویداد اقتصادی کشور محسوب می شود همواره مورد توجه مسئولان است. در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۸ نیز شخصیت های برجسته کشوری از جمله رئیس کل بیمه مرکزی، معاون وزیر اقتصاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش،رئیس سازمان بورس و جمعی از مقامات ارشد اقتصادی کشور با حضورشان به غنا و کیفیت آن افزودند.

جعفر جمالی، معاون حقوقی سازمان بورس ، مجید بختیاری، مدیرعامل شرکت بیمه رازی، مجید اسکندری، مدیر بیمه امید کیش و فرهاد ناظری، معاون شرکت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از جمله مقاماتی بودند که با حضور در نمایشگاه اینوکس کیش ۲۰۱۸ از غرفه بانک دی بازدید کردند.

در این نمایشگاه که همسو با اقدامات دولت در راستای گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی و سیاست های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی برگزار شد، سرمایه گذاران داخلی و نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری ضمن بازدید از غرفه بانک دی با ظرفیت ها و توانمندی های گروه مالی دی بیشتر آشنا شدند.

سینا عباسی ، مدیر بازار ونوس کیش، محمد علی رسولی، مدیر بازار پردیس ۱ کیش،محمد احمد پور، مدیر شرکت سهامی تجار کیش و مجید دلجو، مدیر بازار مرکز تجاری کیش از جمله سرمایه گذارانی بودند که از غرفه بانک دی بازدید کردند و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در شعبه کیش مذاکراتی انجام دادند که در نتیجه مذاکرات انجام شده با سرمایه گذاران داخلی و نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری ، تفاهم نامه هایی با سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت آب و برق کیش و بازار مرکز تجاری کیش منعقد شد.

رسانه های داخلی و خارجی نیز در بزرگترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی که توانسته با در کنارهم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران ، فرصت ویژه‌ای را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورد حضور چشمگیری داشتند و به انعکاس اخبار آن پرداختند.

سردبیران روزنامه های اخبار کیش، اقتصاد کیش، صمت و خبرنگاران روزنامه های تفاهم و دنیای اقتصاد با حضور در غرفه بانک دی با جمشید قزوینیان ، مدیر روابط عمومی بانک دی پیرامون محورهای مختلف نمایشگاه گفت و گو کردند. همچنین گزارشگران شبکه العالم و جام جم نیز با تهیه گزارش تصویری به پوشش اخبار بانک دی پرداختند.

گفتنی است، به اعتقاد فعالان و کارشناسان اقتصادی رویداد اینوکس کیش ۲۰۱۸ علاوه بر دستاوردهای ملموس و کمیت های آماری، پژوهشی میدانی و مهم برای بازشناسی مشکلات و موانع سرمایه گذاری و دستیابی به راهکارها و رهیافت های اقتصادی است که می تواند در تصمیم سازی ها، تصمیم گیری ها، رفع چالش های اقتصادی و برنامه ریزی های کلان نقشی اثر گذار داشته باشد.
کد مطلب: 17206