آغاز فیلم‌برداری "ازدواج سعید و لیلا" از ۲۵ آذر
فیلم‌برداری "ازدواج سعید و لیلا" با تکمیل بازیگران آن، ۲۵ آذر‌ماه آغاز خواهد‌شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۴
 
آغاز فیلم‌برداری "ازدواج سعید و لیلا" از ۲۵ آذر
 
فیلم‌برداری "ازدواج سعید و لیلا" با تکمیل بازیگران آن، ۲۵ آذر‌ماه آغاز خواهد‌شد.

تحریرنو: منوچهر هادی، کارگردان سینما در خصوص آخرین اخبار از وضعیت تولید فیلم "ازدواج سعید و لیلا" گفت: در حال حاضر محمدرضا گلزار به‌طور قطعی به این پروژه پیوسته است و در حال مذاکره با چند تن از چهره‌های شاخص سینما برای ایفای نقش برای کاراکتر‌های دیگر فیلم هستیم.

وی در ادامه افزود: در ابتدای کار هدف ما استفاده از بازیگران شناخته نشده در این فیلم بود اما با حضور محمدرضا گلزار نظرمان در این‌باره تغییر کرد.

کارگردان فیلم "قرنطینه" در خصوص زمان فیلم‌برداری "ازدواج سعید و لیلا" خاطرنشان کرد: فیلم‌برداری این فیلم از ۲۵ آذر‌ماه شروع خواهد‌شد و رضا رخشان، افزون بر تهیه‌کنندگی، فیلم‌برداری فیلم را بر‌عهده دارد. تمام صحنه‌ها در تهران فیلم‌برداری می‌شود و بازیگران این فیلم گریم‌های خاصی ندارند.

این کارگردان در خصوص مضمون این فیلم خاطرنشان کرد: فیلم "ازدواج سعید و لیلا" ماهیتی قرآنی اجتماعی دارد و قصه‌ی دختری به‌نام لیلا است که به سعید دل بسته و از سوی دیگر نفر سومی به‌نام مرتضی به‌دلیل علاقه‌ به لیلا اتفاقات و مشکلاتی را برای آن به‌وجود می‌آورد.

هادی در خصوص پیش بینی‌اش از حضور فیلم خود در جشنواره‌‌ی فیلم فجر گفت: بی‌شک این فیلم جزو ۵ کاندید برتر جشنواره قرار خواهد گرفت و شایستگی برگزیده‌شدن را دارد.

منوچهر هادی در پایان اظهار داشت: مقدمات حضور چند تن از ستاره‌های سینما آماده شده است و با حضور آن‌ها در فیلم به‌طور جدی وارد مرحله‌ی تولید خواهیم شد.

گفتنی است، فیلم "ازدواج سعید و لیلا" به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان در حال آماده‌سازی برای سی‌و‌سومین جشنواره‌ی فیلم فجر است.

این چهارمین اثر سینمایی منوچهر هادی بعد از "قرنطینه"، "یکی می‌خواد باهات حرف بزنه" و "زندگی جای دیگری است" می‌باشد.
کد مطلب: 1914