آغاز پخش "شمعدونی" در بهار ۹۴
پخش مجموعه‌ی تلویزیونی "شمعدونی" به کارگردانی سروش صحت بهار ۹۴ از شبکه‌ی سه سیما آغاز می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۰
 
آغاز پخش "شمعدونی" در بهار ۹۴
 
پخش مجموعه‌ی تلویزیونی "شمعدونی" به کارگردانی سروش صحت بهار ۹۴ از شبکه‌ی سه سیما آغاز می‌شود.

تحریرنو: محسن چگینی، تهیه‌کننده‌ی این سریال با اعلام این خبر گفت: "شمعدونی" نخستین سریال شبکه‌ی سوم‌سیما در سال ۹۴ است که پخش آن در بهار ۹۴ آغاز می‌شود.

وی افزود: این سریال هم‌اکنون در مرحله‌ی مونتاژ و صداگذاری قرار دارد و در ۵۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به‌طور شبانه از این شبکه پخش می‌شود.

بنابر این گزارش، مجموعه‌ی "شمعدونی" داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن‌را بر‌عهده‌ دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست‌داشتنی است اما او کودکی کنج‌کاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.

بازیگران سریال "شمعدونی" عبارت‌اند از: محمدحسن معجونى، آتنه فقیه‌نصیرى، نگار عابدى، رویا میر‌علمى، محسن قاضى‌مرادى، محمدرضا داوودنژاد، ویدا جوان، امیر کاظمى، رضا کریمى و با معرفى محمد نادرى و بازیگر خردسال: عرفان برزین.

سروش صحت این‌بار نیز چهره‌ای جدید را (محمد نادری) به عرصه‌ی بازیگری معرفی کرده و نقش اول این سریال را به او محول کرده‌است.

فهرست عوامل پشت دوربین این اثر نیز عبارت‌اند از:
مشاور پروژه: پیمان قاسم‌خانی، مدیر تولید: رضا کریمى، مدیر تصویربرداری: خسرو دادگر‌مرام‌، صدابردار: علیرضا نوروزیان، طراح صحنه: مهراب قاسم‌خانی، جانشین تولید: پوریا عطابخشى، تدوین: شهرام کیور، تیتراژ و جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوترى: اشکان چگینى، آهنگ‌ساز: شایا و طاها شجاع‌نورى، دستیار اول کارگردان: حسن نورى، طراح گریم: ایمان امیدوارى، طراح لباس: نازنین خزایی، برنامه‌ریز: امین قوام‌، عکاس: بهرنگ دزفولى‌زاده، منشى صحنه: گل کوشان، مدیر تدارکات: مجید رنجبر، مجرى طرح: موسسه‌ی تصویر غزال.
کد مطلب: 2662