مدیر شعب منطقه اصفهان تشریح کرد؛
کسب رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال
مدیر شعب منطقه اصفهان با تاکید بر تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات برای کمک به رفع موانع تولید، گفت: بانک سپه در استان اصفهان با پرداخت ۲ هزار و ۴۰۹ میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات رونق تولید طی سال ۹۵ ، رتبه اول را در این استان کسب کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵
 
کسب رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال
 
مدیر شعب منطقه اصفهان با تاکید بر تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات برای کمک به رفع موانع تولید، گفت: بانک سپه در استان اصفهان با پرداخت ۲ هزار و ۴۰۹ میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات رونق تولید طی سال ۹۵ ، رتبه اول را در این استان کسب کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ حمیدرضا باقری ضمن بیان مطلب فوق، تاکید کرد: براساس آمارهای استخراج شده منابع شعب بانک سپه در استان اصفهان از مبلغ ۲۳ هزار میلیارد ریال در آذرماه ۹۳ به حدود ۵۷ هزار میلیارد ریال تا پایان نیمه نخست سالجاری رسیده که این رشد طی ۳۴ ماه بی سابقه بوده است.

وی رشد ۱۵۰ درصدی منابع بانک سپه در استان بزرگ اصفهان را نشان از اعتقاد کارکنان این استان به چهار اصل؛ اعتماد به کمک الهی، خودباوری، مدیریت جهادی و امید به آینده دانست.

باقری به نامگذاری سالجاری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: همه کارکنان و تیم مدیریتی بانک سپه در استان اصفهان تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به فعالان اقتصادی و آحاد جامعه بکار بسته اند و برای کمک به رونق اقتصادی و تحقق اهداف شعار سال همت گماشته اند.

پرداخت ۶۴۳۱ فقره وام قرض الحسنه ازدواج

وی ضمن اشاره به پرداخت ۶ هزار و ۴۳۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در استان اصفهان توسط بانک سپه طی یک سال و نیم اخیر، تصریح کرد: ۳ هزار ۳۰۰ فقره از این تسهیلات در سال ۹۵ و ۳ هزار و۱۳۱فقره از ابتدای سال ۹۶ تا کنون، پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک سپه منطقه اصفهان جمع مبلغ وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده این بانک از ابتدای سال ۹۵ تا کنون را ۶۷۲ میلیارد ریال اعلام کرد و تدبیراولیای بانک سپه از ابتدای مرداد ماه سال جاری را در اجرای طرح ضربتی وام قرض الحسنه ازدواج بسیار راهگشا و به موقع دانست.

باقری اظهار امیدواری کرد با ادامه این روند دیگر شاهد صف انتظار برای زوج های جوان نباشیم.

کمک به رفع مشکلات قشر آسیب پذیر

باقری گفت: بانک سپه در راستای وظایف ذاتی و اجتماعی خود برای کمک به رفع مشکلات قشر آسیب پذیر، بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه درمان، رفع احتیاجات ضروری و تحصیلی به مبلغ بیش از ۴۷ میلیارد ریال به همراه ۲۹۳ فقره تسهیلات خرید مسکن خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران به مبلغ بیش از ۲۰۷ میلیارد ریال از ابتدای سال ۹۵ تا کنون پرداخت کرده ایم.

وی فعالیت بانک سپه در استان اصفهان را برای احیای بافت های فرسوده شهری بسیار اثرگذار و مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: بانک سپه در بازسازی بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی فرسوده شهری با پرداخت مبلغ بیش از ۳۵۵ میلیارد ریال مشارکت کرده است و همچنین با پرداخت بیش از ۹۲ میلیارد ریال تسهیلات به روستائیان برای ساخت ۵۵۴ مسکن روستایی سهیم بوده است.

دریافت نشان یاور برتر ایجاد اشتغال از کمیته امداد امام خمینی(ره)

باقری پرداخت مبلغ بیش از ۵۳ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی و دریافت نشان یاور برتر ایجاد اشتغال از کمیته امداد امام خمینی(ره) را یکی از افتخارات کارکنان بانک سپه استان اصفهان برشمرد.

مدیر شعب بانک سپه استان اصفهان تعداد کارت اعتباری صادر شده این بانک در اعطای تسهیلات خرد به آحاد جامعه از ابتدای دیماه سال ۹۵ تا کنون را ۱۹ هزار ۲۰۰ عدد به مبلغ ۲۹۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

وی بیان کرد: شعب بانک سپه استان اصفهان با استفاده از تبصره ۳۵ قانون بودجه سال ۹۵ با دریافت اصل طلب بانک و بخشودگی سود و کلیه جرائم متعلق به آن از گروه های بدهکار زیر بخش کشاورزی و حوادث غیرمترقبه، کمک شایانی به اقشار زحمت کش کرده است.

حمایت از شرکتهای فعال استان اصفهان

مدیر شعب استان اصفهان ضمن تاکید بر حمایت بانک سپه از طرحهای کلان اقتصادی در راستای همگامی با اهداف اقتصادی دولت و همراهی صندوق توسعه ملی تصریح کرد: این بانک در قطب صنعتی کشور اقدامات مهمی در زمینه کمک به اجرای طرح های اقتصادی کرده و دراین راستا در بخش های مختلف اعم از کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن، ساختمان، بازرگانی، خدمات، واردات و صادرات با پرداخت تسهیلات در قالب عقود مختلف اسلامی به ایفای نقش پرداخته است.

رشد ۵۰ درصدی مانده تسهیلات پرداختی به بخش های مختلف اقتصادی

وی به حجم تسهیلات پرداختی بانک در بخش های مختلف اقتصادی استان اشاره کرد و گفت: مانده تسهیلات اعطایی این بانک در پایان شهریورماه بالغ بر ۲۸ هزار و ۶۵۲ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با پایان سال ۹۴ رشد ۵۰ درصدی را نشان می دهد.

وی ضمن تاکید بر همراهی بانک سپه با سیاست های اقتصادی دولت تدبیر و امید افزود: بیش از ۵۱ درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک سپه در استان اصفهان به بخش صنعت و معدن اختصاص یافته است.

آمادگی بانک سپه برای ارائه خدمات ارزی به فعالان اقتصادی استان

باقری با اشاره به رفع تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه بانک سپه از آمادگی این بانک همچون سالهای قبل از تحریم برای ارائه خدمات ارزی مناسب به مشتریان خبر داد.

وی بیان کرد: طی سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ تعداد گشایش اعتبار اسنادی و حوالجات ارزی بیش از ۱۸۱ درصد رشد داشته که این تعداد گشایش اعتبار اسنادی و حوالجات ارزی از نظر مبلغ حدود ۲۱۰ درصد رشد نشان می دهد.

باقری از افتتاح دو واحد ارزی مستقل در شعب مجتمع فولاد مبارکه وکاشان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با افتتاح این دو واحد ضمن افزایش خدمات ارزی بانک سپه به فعالان اقتصادی استان، شاهد تسریع در انجام امور مشتریان و رضایتمندی بیشتر آنها در ماه های آینده باشیم.
کد مطلب: 13482