تصویربرداری "پرستاران" تا ۱۰ خرداد ادامه دارد
تصویربرداری سریال "پرستاران" به تهیه کنندگی داوود هاشمی تا ۱۰ خرداد ماه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
 
تصویربرداری "پرستاران" تا ۱۰ خرداد ادامه دارد
 
تصویربرداری سریال "پرستاران" به تهیه کنندگی داوود هاشمی تا ۱۰ خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش تحریرنو ؛ تصویربرداری بیش از ۹۰ درصد از سریال "پرستاران" به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی داوود هاشمی انجام شده است و گروه تولید تا ۱۰ خرداد مشغول به ضبط هستند.

همچنین بازی محمد عمرانی در نقش عزتی به پایان رسیده است و سایر بازیگران به همین ترتیب روزهای پایانی حضورشان را در این سریال سپری می‌کنند.

کارخانه‌ای در اتوبان کرج و خانه عزتی از دیگر لوکیشن‌های این گروه در روزهای پایانی تولید است و تدوین نیز به صورت همزمان ادامه دارد.

پخش فاز نخست سریال "پرستاران" ۲۵ اسفند به پایان رسید و ادامه آن قرار است بزودی از شبکه یک سیما پخش شود. فاز نخست این سریال در ۲۷ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای با مشارکت وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شد.

محمد عمرانى، فریبا نادرى، شهنام شهابى و الهام طهورى از بازیگرانی هستند که در این سکانس‌ها بازی می‌کنند.

فیلمنامه سریال پرستاران تلخ و شیرینی‌های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌دهد. این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد.

فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند. امین زندگانی، مهدی صبایی، سیاوش خیرابی، صفا آقاجانی، مریم یوسف، رضا توکلی، محمد عمرانی، اشکان اشتیاق، نسرین نکیسا، ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی، شهرام عبدلی و محمد فیلی از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

کارگردانی مشترک "پرستاران" را علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی به عهده دارند.
کد مطلب: 11809