"هنوز عشقمی" با صدای فریبرز سلیمی منتشر شد
"فریبرز سلیمی" از خوانندگان پاپ کشورمان قطعه "هنوز عشقمی" را منتشر کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
 
"هنوز عشقمی" با صدای فریبرز سلیمی منتشر شد
 
"فریبرز سلیمی" از خوانندگان پاپ کشورمان قطعه "هنوز عشقمی" را منتشر کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ وی که از نوجوانی به خواندن علاقمند بوده از همان ايّام تحت تاثير خواننده توناي كُرد (حشمت الله لرنژاد) و (منوچهر طاهرزاده) بوده است، همچنین اصول اولیه موسیقی و نواختن گیتار را نزد استاد "فریدون تقوی" آموخت و چند صباحی هم در محضر "کارینا کیمیایی" گیتار کلاسیک را فراگرفت.

اما فعالیت حرفه ای خود را از چند سال پیش آغاز کرد و شاید اصلی ترین فعالیتش مربوط به تیتراژ فیلم "شاید عشق نبود" به کارگردانی "ابراهیم رئیسی فر" است . وی آشنایی خود با مهدی زنگنه یکی از موسیقی دانان کشورمان را در کارنامه هنری اش کلیدی می داند، آشنایی که منجر به ساختن قطعاتی با نام "بیخیال عشق"، "خوش گذشت" و "احساس" شد.

اما قطعه جدید این خواننده که به تازگی منتشر شده است "هنوز عشقمی" نام دارد، آهنگسازی و تنظیم این قطعه بر عهده شهاب اکبری هنرمند نام آشنای کشورمان است.

گفتنی است "شهاب اکبری" در جدیدترین آلبوم های "محسن چاوشى" ، "حمید عسکری"، "محسن یگانه"، «مازیار فلاحی" و غیره فعالیت دارد و ترانه سرایی این قطعه جدید بر عهده "مهرزاد امیرخانی" شاعر نام آشنای کشورمان است که همکاری با بزرگان موسیقی از جمله "مرتضی پاشایی"،"رضا صادقی" ، "محمد علیزاده" ، "بهنام صفوی" ، "علی لهراسبی" و... را در کارنامه هنری خود دارد. گیتار این قطعه را "مجتبی تقی پور" و ویولن آن را "پیام طونی" نواخته است.

از دیگر تک آهنگ های "فریبرز سلیمی" می توان به "نامهربون"، "نمیگم خدانگهدار"، "گفتم غم تو دارم" ،"محدوده" ،"چاو كاو" و "شهرشب" با موسيقى فرشاد رستمى اشاره کرد.
کد مطلب: 13169