با تکمیل لیست بازیگران؛
آغاز فيلمبردارى «جان دار» از هفته آينده
مسعود کرامتی به پروژه پر بازیگر «جان دار» به کارگردانی حسین امیری دوماروی و پدرام پورامیری پیوست.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱
 
آغاز فيلمبردارى «جان دار» از هفته آينده
 
مسعود کرامتی به پروژه پر بازیگر «جان دار» به کارگردانی حسین امیری دوماروی و پدرام پورامیری پیوست.

به گزارش تحریرنو ؛ مسعود کرامتی آخرین بازیگری است که به لیست بازیگران حاضر در فیلم سینمایی «جان دار» به عنوان اولین فیلم حسین امیری دوماروی و پدرام پورامیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی پیوسته و با تکمیل فهرست بازیگران، هفته آینده این فیلم در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.

پیش از این حضور فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی و علی شادمان در «جان دار» قطعی شده بود و گیتی قاسمی، محمدعلی محمدی و امیراحمد قزوینی از دیگر بازیگران این فیلم هستند که قرار است برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

نویسندگی فیلمنامه اجتماعی این اثر را حسین امیری دوماروی و پدرام پورامیری به همراه محمد داودی بر عهده داشته اند که پیش از این در نگارش فیلمنامه «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی همکاری داشته اند.

این سومین فیلم کامران مجیدی در مقام تهیه کننده است که پس از «لاک قرمز» و «زرد» تهیه کنندگی یک فیلم اول دیگر را بر عهده گرفته است.

اسامی عوامل «جان دار» عبارتند از:
تهیه کننده: کامران مجیدی، نویسندگان: حسین امیری دوماروی، پدرام پورامیری و محمد داودی، مجری طرح: حسین فرضی زاد، مدیر تولید: احسان وحید، مشاور کارگردان: محسن قرایی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، طراح گریم: عباس عباسی، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، منشی صحنه: نائله شریفی، فیلمبردار پشت صحنه: مانی مجیدی، عکاس: اردلان آزرمی و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.
کد مطلب: 16049