هفته شانزدهم لالیگا؛
برتری رئال مادرید در شب درخشش بنزما و بیل
تیم فوتبال رئال مادرید در هفته‌ی شانزدهم لیگ برتر فوتبال اسپانیا در شب درخشش کریم بنزما و گرت بیل، با نتیجه‌ی پر گل ۱۰ بر ۲، رایه وایکانو را شکست داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۵
 
برتری رئال مادرید در شب درخشش بنزما و بیل
 
تیم فوتبال رئال مادرید در هفته‌ی شانزدهم لیگ برتر فوتبال اسپانیا در شب درخشش کریم بنزما و گرت بیل، با نتیجه‌ی پر گل ۱۰ بر ۲، رایه وایکانو را شکست داد.

به گزارش تحریرنو، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و رایه وایکانو، یک‌شنبه شب از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اسپانیا به مصاف هم رفتند.


رئال مادرید پیش از این دیدار با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونای ۳۵ امتیازی که در صدر جدول قرار دارد، در رده سوم جدول قرار داشت و برای این که از کورس رقابت با رقیب دیرینه خود بیش از پیش عقب نیفتد، به کسب ۳ امتیاز این مسابقه نیاز مبرم داشت.

این مسابقه در حالی آغاز شد که سه‌دقیقه پس از سوت داور، دانیلو نخستین گل را برای رئال مادرید به‌ثمر رساند تا خیلی زود رئالی‌ها از حریف پیش بیفتند.

در دقیقه‌ی ۱۰ این مسابقه، آمایا بازی را تساوی کشاند و دو دقیقه‌ی بعد ژوزابد با زدن گل دوم، رایه وایکانو را از حریف پیش انداخت.

هنوز مسابقه به ۱۵ دقیقه‌ی ابتدایی خود نرسیده بود که تیتو در دقیقه‌ی ۱۴ به‌علت خطا خطرناک روی حریف، به‌صورت مستقیم از داور کارت قرمز دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

با ۱۰ نفره‌شدن حریف، کار برای یاران رونالدو راحت‌تر شد و گرت بیل و رونالدو با گلزنی در دقایق ۲۵ و ۳۰، نتیجه را ۳ بر ۲ کردند. در دقیقه‌ی ۴۱، بیل یک گل دیگر به‌ثمر رساند تا رئال مادرید با نتیجه‌ی ۴ بر ۲ راهی رختکن شود.

بنزما در دقیقه‌ی ۴۸ گل پنجم را به‌ثمر رساند و در دقیقه‌ی ۵۳، رونالدو حریف را شش‌تایی کرد. اما این پایان کار نبود و رئالی‌ها دست‌بردار نبودند به‌گونه‌ای در ادامه‌ی بازی بیل در دقیقه‌ی ۶۱ و ۷۰ و بنزما در دقایق ۷۹ و ۹۰، چهار گل دیگر به‌ثمر رساندند تا در نهایت این مسابقه با نتیجه پر گل ۱۰ بر ۲ به سود شاگردان رافائل بنیتز پایان یابد.

رئال مادرید با کسب این نتیجه، ۳۳ امتیازی شد و هرچند در همان جای‌گاه سوم باقی ماند اما فاصله‌ی خود را با بارسلونا موقتا به دو امتیاز رساند.
کد مطلب: 3790