فیلمبرداری «زندانی ها» ده‌نمکی از امروز آغاز می‌شود
فیلم سینمایی «زندانی ها» از امروز با حضور بهنوش بختیاری و دیگر بازیگران مطرح سینما کلید می‌خورد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷
 
فیلمبرداری «زندانی ها» ده‌نمکی از امروز آغاز می‌شود
 
فیلم سینمایی «زندانی ها» از امروز با حضور بهنوش بختیاری و دیگر بازیگران مطرح سینما کلید می‌خورد.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم سینمایی «زندانی ها» به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی از امروز، شنبه دوم تیرماه، در زندان قصر تهران کلید می‌خورد و کار خود را با حضور بازیگرانی چون هدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی زاده، رسول نجفیان، امیر نوری آغاز می‌کند.

«زندانی ها» با موضوع اجتماعی آماده می شود و وقایع آن در تاریخ معاصر می گذرد. ده نمکی مانند دیگر آثار خود در این فیلم نیز به دنبال ارزش های فراموش شده و دغدغه های انسانی است.

ده نمکی قصد داشت در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی فیلم «طیب خان» را بسازد که به دلیل موانعی که بر سر راه تولید فیلم ایجاد شد و فصل مناسب فیلمبرداری که از دست رفت تصمیم گرفت تولید فیلم را به سال آینده و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موکول کند و فیلمنامه اجتماعی «زندانی ها» را برای تولید آماده کرد. به محض دریافت پروانه ساخت مراحل اجرایی فیلم انجام شده و فیلم وارد مرحله تولید می شود که با پیش بینی های صورت گرفته فیلم برای حضور در جشنواره سی و ششم فیلم فجر آماده خواهد شد.

سایر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:
علیرضا نجف زاده، مدیر تولید : امیر ابراهیمی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان : امید جزینی، مدیر فیلم برداری : فرشاد گل سفیدی، طراح صحنه و لباس : بهزاد جعفری، طراح گریم : شهرام خلج، صدابردار : فرشید احمدی، مدیر تدارکات : جواد قاسمی، تدوین : خشایار موحدیان، جلوه های ویژه ی میدانی : ایمان کرمیان،جلوه های ویژه ی بصری : سعید خلیلی و عکاس : حسن شجاعی.
کد مطلب: 16149