"میکائیل" به روزهای پایانی نزدیک می‌شود
سریال میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم هم چنان در جزیره قشم پی‌گیری می‌شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۵
 
"میکائیل" به روزهای پایانی نزدیک می‌شود
 
سریال میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم هم چنان در جزیره قشم پی‌گیری می‌شود.

تحریرنو: تصویربرداری سریال میکائیل به مرز ۸۰درصد رسید.

این سریال که یکی از گزینه‌های احتمالی برای پخش در ایام نوروز است، هم‌اکنون روزهای پایانی تصویربرداری را در جزیره‌ی قشم سپری می‌کند.

هم‌چنین احتمالا قرار است محمد احسانی مدیر شبکه‌ی یک سیما در روزهای پایانی ضبط از لوکیشن و مراحل تولید میکائیل بازدید کند.

میکائیل به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی سعید نعمت‌اله در ابتدا قرار بود در ۲۰ قسمت تولید شود، اما با توجه به این‌که یکی از گزینه‌های احتمالی نوروز است، در ۱۵ قسمت ۶۰‌دقیقه‌ای برای شبکه‌ی یک سیما در حال تولید است.

در این سریال بازیگرانی چون: کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک‌باشی، مجید واشقانی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمید‌زاده، مریم خدا‌رحمی و (با حضور) علیرضا خمسه و پرویز پور‌حسینی در این سریال بازی دارند و اخیرا حسین توشه، مهدی صبایی، علی صالحی و مجید سعیدی هم به‌جمع بازیگران اضافه شدند.

این سریال مضمونی پلیسی دارد و فیلم‌نامه‌ی آن توسط سعید نعمت‌اله در حال نگارش است و در خلاصه داستان آن آمده: رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل، به‌اشتباه قربانی توطئه‌ی اشرار می‌شود. میکائیل که پلیس سخت‌کوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیش‌تر، عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه‌بر حمایت‌های مردم، دل به دریا می‌زند و... .

این سریال با مشارکت نیروی انتظامی (ناجی هنر) و شبکه‌ی اول سیما در گروه مجموعه‌های تلویزیونی این شبکه تولید می‌شود.

سایر عوامل تولید این سریال عبارت‌اند از:
تهیه‌کننده: الهام غفوری، مدیر برنامه‌ریزی: فهیمه کمالی، دستیار یک کارگردان: محمد بدرلو، دستیار کارگردان: حامد بیسادی، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، مدیر تولید: محمود اتحادی، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، مدیر تصویربرداری: امیر معقولی، تصویربردار: حسین قلی‌پور، صدابردار: هادی افشار، تدوین‌گر: خشایار موحدیان، عکس: شهاب احمدلو و رضا امینیان، مشاور رسانه‌ای: مجتبی احمدی، مدیر تدارکات: آرش صالحی.
کد مطلب: 2125