طی مراسمی در مجموعه‌ی اسوه؛
تقدیر از پیش‌کسوتان انجمن مدیران سالن‌های سینمایی
چهارمین جشن انجمن مدیران سالن‌های سینمای ایران با تقدیر از پیش‌کسوتان این انجمن برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷
 
تقدیر از پیش‌کسوتان انجمن مدیران سالن‌های سینمایی
 
چهارمین جشن انجمن مدیران سالن‌های سینمای ایران با تقدیر از پیش‌کسوتان این انجمن برگزار شد.

به گزارش تحریرنو، عصر امروز سه‌شنبه ۷ دی‌ماه چهارمین جشن مدیران سالن‌های سینمای ایران در محل مجموعه‌ی اسوه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، کامران ملکی عضو هیئت‌مدیره‌ی خانه‌ی سینمای گفت: سالن‌های سینمایی مهم‌ترین بخش در پروسه‌ی سینما رفتن است و ما امروز شاهد بزرگ‌داشت مدیران مهم‌ترین بخش سینمای ایران هستیم.

در ادامه سید‌مهدی خادم، عضو شورای مرکزی انجمن مدیران سینمای ایران و یکی از اعضای هیئت‌مدیره‌ی خانه‌ی سینما گفت: امروز جمعی از مدیران سالن‌های سینمایی از مرز بازنشستگی گذشته‌اند و ما امروز دور هم جمع شده‌ایم تا از این مدیران تقدیر و سپاس داریم. امیدواریم که همه‌ی ما در کنار هم بمانیم و بدانید که بودن‌شان مایه‌ی دل‌خوشی ما است.

ابراهیم مختاری رئیس هیئت‌مدیره‌ی خانه‌ی سینما که برای تقدیر از مدیران سینما روی سن آمده بود، بیان کرد: بهره‌وری نمایشی از یک اثر سینمایی با حضور سینماگران کامل می‌شود و امیدوارم در آینده فیلمی داشته باشم که بتوانم از خدمات شما بهره‌مند شوم.

در این بخش، از محمد عطاخان و بهزاد کریمی از مدیران سینمایی پیش‌کسوت سینمای ایران تقدیر شد که عطاخان بعد از دریافت لوح تقدیر گفت: فکر می‌کنم دوستانی از من بالاتردر این بخش حضور دارند که باید تقدیر می‌شدند.

در ادامه‌ی این مراسم فرهاد توحیدی عضو سابق هیئت‌مدیره‌ی خانه‌ی سینما گفت: نتیجه‌ی همه‌ی تلاش‌های دوستان در بخش تولید در سالن‌های سینما بسته‌بندی می‌شود و اگر بهترین فیلم‌ها با کیفیت نازل نمایش داده شوند خاطره‌ی خوشی برای مخاطب ایجاد نمی‌شود، وضعیت سالن‌ها، صدا، نور و تصویر در سینماها توسط مدیران سالن‌های سینمایی کنترل می‌شود.

وی ادامه داد: بسیاری از ما برخی از فیلم‌هایی که تا امروز دیده‌ایم به خاطر سالن‌های سینمای نمایش‌دهنده‌ی این فیلم‌ها به‌خاطر داریم. مانند من‌که فیلم سینمایی "آمریکا آمریکا" را با بازی رابرت دنیرو در سینمای دیاموند به خاطر دارم و یا خاطرات جمعی خوبی از سینمای کاپری خاطرات زیادی دارم.

در ادامه‌ی این مراسم پرویز غفاری و سیروس یگانه توسط فرهاد توحیدی تقدیر شدند‌، هم‌چنین عباس سیف‌الهی و حسن صمودیان نیز توسط حمید دهقان‌پور تقدیر شدند.

شهره لرستانی بازیگر و کارگردان تلویزیون با حضور بر روی صحنه بیان کرد: همه‌ی ما عاشقان پرده‌ی جادویی هستیم و من از ۵ سالگی آرزو داشتم که سینما داشته باشم.

لرستانی در این مراسم از نجات‌علی اشتری، رضا شاهوار وقی و سید‌ضیاالدین محمدی تقدیر کرد و در بخش پایانی این مراسم یک تقدیر ویژه از فریبرز قطبی صورت گرفت.
کد مطلب: 3926