اعضای شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان حکم گرفتند
رئیس سازمان سینمایی، اعضای شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان را منصوب کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۸
 
اعضای شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان حکم گرفتند
 
رئیس سازمان سینمایی، اعضای شورای سیاست‌گذاری و راه‌بردی سینمای کودک و نوجوان را منصوب کرد.

تحریرنو: طی این حکم مهدی ارگانی، مسعود کرامتی، حمید جبلی، جواد حاتمی، مهدی یزدانی، محسن چینی‌فروشان، علیرضا تابش، فرشته طائرپور و مرضیه برومند به‌عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک و نوجوان منصوب شدند.

در متن حکم ایوبی خطاب به نامبردگان آمده است:

"حافظه‌ی سینمای ملی ایران، دست‌آوردهای ماندگار بسیاری را در خود رقم‌زده است که بخش بزرگی از آن حاصل موفقیت‌های جریان سینمای کودک و نوجوان است.

همان‌گونه که مطلع هستید سینمای کودک و نوجوان ایران در سال‌های اخیر جز معدودی تجربه پراکنده، چیزی بر کارنامه‌ی خود نیفزوده است و حتی در حفظ جای‌گاهی که داشت نیز دچار مشکلات بنیادین شده‌است.

اکنون‌که با تشکیل شورای سیاست‌گذاری و راهبری سینمای کودک قرار است در تقویت و احیای این سینمای موثر آینده‌ساز بکوشیم و نگرانی مشترک‌مان را از تاثیر رسانه‌های جهانی بر سلیقه‌ی فرهنگی و هنری کودکان کشورمان مرتفع سازیم، بدین‌وسیله جناب‌عالی را به‌عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک منصوب می‌نمایم.

باشد که با بهره‌مندی از تجربیات و توانایی‌های شما که در تاسیس و رشد سینمای کودک و نوجوان سهم بسزایی داشته‌اید، در تحلیل دقیق مسائل و بهبود شرایط تولید، تبلیغ و نمایش فیلم‌های مناسب و جذاب برای این مخاطبان، موفق شویم و با سرعت و دقت مطلوبی راه خطیر پیش رو را طی کنیم. توفیق قرین راه‌تان باد."
کد مطلب: 2710