نایب رئیس اتاق ایران؛
بدهی دولت به بخش خصوصی قابل توجه است
نایب رئیس اتاق ایران گفت: تمامی تشکل ها در زمینه آموزش در حال فعالیت هستند تا اشتغال بهتری ایجاد شود ولی در حال حاضر موانع بر سر راه اشتغال بسیار است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
 
بدهی دولت به بخش خصوصی قابل توجه است
 
نایب رئیس اتاق ایران گفت: تمامی تشکل ها در زمینه آموزش در حال فعالیت هستند تا اشتغال بهتری ایجاد شود ولی در حال حاضر موانع بر سر راه اشتغال بسیار است.

به گزارش تحریرنو ؛ مسعود خوانساری در حاشیه اولین همایش آموزشی بین المللی مدیریت پروژه در صنعت حفاظت الکترونیک افزود: تمامی تشکل ها در زمینه آموزش در حال فعالیت هستند تا اشتغال بهتری ایجاد شود ولی در سالهای اخیر در محیط کسب و کار مشکلات بسیاری داشته ایم . اما تورم، رکود، بحث ارز و نابسامانی در تعرفه ها و نقدینگی بانکها باعث شده در اشتغال دچار مشکل شویم.

نایب رئیس اتاق ایران تصریح کرد: انتظار در این است با تسریع در مشکلات ایجاد مشکلات و گسترش کسب و کار مشکالات بیکاری را حل کنیم.

رقم انباشته بدهی دولت به بخش خصوصی قابل توجه است که پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان آن از بودجه کل کشور به صحن علنی مجلس رفته است

خوانساری در حاشیه اولین همایش آموزشی بین المللی مدیریت پروژه در صنعت حفاظت الکترونیک افزود: رقم انباشته بدهی دولت به بخش خصوصی قابل توجه است که پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان آن از بودجه کل کشور به صحن علنی مجلس رفته است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین رقم این بدهی مربوط به بنگاه های تجهیزات پزشکی و دارو است گفت : ۵۰ هزار میلیارد تومان از این بدهی به بنگاههای صنعتی ، تولیدی ، دارویی و پیمانکاران بخش خصوصی پرداخت خواهد شد.

سمينار آموزشي مديريت پروژه در صنعت حفاظت الكترونيك با همكاري اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي تهران و اتحاديه سراسري شركت هاي فني مهندسي حفاظت الكترونيك و شبكه هاي ايمني، دهم و يازدهم بهمن ماه سال جاري با رويكرد توانمند سازي مديران ارشد صنايع مرتبط با حفاظت الكترونيك و با هدف ارتقاي سطح علمي مديران ارشد اين صنايع كه در حوزه هاي فروش، مديريت فني، كنترل پروژه، مشاوره، طراحي و نظارت فعاليت مي كنند، برگزار شد.
کد مطلب: 14746