هرشب از شبکه سه سیما؛
در اربعین با "مخاطب خاص" همراه باشید
برنامه تلویزیونی مخاطب خاص، در ایام اربعین، هرشب از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می رود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
 
در اربعین با "مخاطب خاص" همراه باشید
 
برنامه تلویزیونی مخاطب خاص، در ایام اربعین، هرشب از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

به گزارش تحریرنو ؛ همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی، برنامه ی تلویزیونی مخاطب خاص به مدت ۱۰شب، زنده و مستقیم از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می رود. اجرای این برنامه را «رسالت بوذری» برعهده دارد و هرشب، علاوه بر کارشناسان نام آشنای مذهبی، هنرمندان، نویسندگان، مداحان و چهره های آیینی نیز در این برنامه حضور پیدا می کنند.

علاوه بر این، بینندگان محترم می توانند در پویش کربلانرفته ها نیز شرکت کنند. برای شرکت در این پویش، تنها کافی است نام و نام خانوادگی فرد یا افرادی که به زیارت کربلا نرفته اند را به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۴۴۴ ارسال کنند. قرعه کشی ۸نفر از بینندگان نیز هرشب در پخش زنده ی برنامه انجام خواهد شد.

"مخاطب خاص"، هدیه ی مشترک گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سوم سیما و به تهیه کنندگی سازمان هنری رسانه ای اوج می باشد که از کربلای معلی تقدیم عاشقان اهل بیت(ع) می شود.

علاقه مندان و مخاطبان محترم برنامه، جهت اطلاع از بخش های مختلف برنامه ی هرهفته و دریافت پُربازدیدترین کلیپ ها، ترک های صوتی پخش شده در برنامه و... به کانال تلگرامی @mokhatab۳ مراجعه و جهت پخش واگویه ها با حضرت ابا عبدالله حسین علیه السلام در برنامه وهر گونه پیشنهاد وانتقادمی توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۸۸۷۷۷۷ تماس و یا به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۴۴ پیامک دهند.
کد مطلب: 13684