اتمام بیش از ۲۰درصد از تصویربرداری؛
حضور بازیگران جدید در «ستایش۳»
حامد خاک دامن مدیر تولید فصل سوم سریال «ستایش» آخرین روند تصویر برداری این سریال را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳
 
حضور بازیگران جدید در «ستایش۳»
 
حامد خاک دامن مدیر تولید فصل سوم سریال «ستایش» آخرین روند تصویر برداری این سریال را تشریح کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ سریال «ستایش» یکی از سریال هایی بود که در فصل اول توانست مخاطبان زیادی را بخود جلب کند و این استقبال سبب ساخت فصل دوم این سریال شد. اگرچه فصل دوم با جذابیت های فصل اول همراه نبود اما هنوز هم مخاطبانی در تلویزیون داشت و همین زمینه های ساخت فصل سوم این سریال را فراهم کرد.

حامد خاک دامن مدیر تولید سریال ستایش در خصوص آخرین وضعیت این سریال گفت: تا به حال چیزی حدود ۲۵ درصد از سریال تصویربرداری شده است و بازیگران اصلی نیز جلوی دوربین رفته اند.

گروه کماکان در لوکیشن های مختلف در تهران مشغول ضبط سکانس ها هستند و احتمال تصویربرداری این سریال در لوکیشن هایی به جز تهران هم وجود دارد.

وی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به این سریال گفت: در حال حاضر فرهاد جم ، کیهان ملکی و مهتاج نجومی بازیگرانی هستند که جدیدا به سریال «ستایش» اضافه شده اند و امکان اضافه شدن بازیگران جدید دیگر هم وجود دارد.

گفتنی است؛ سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی در سال ۹۰ پخش شد و تصویربرداری فصل سوم آن هم از فروردین ماه امسال آغاز شده است و بازیگرانی مثل داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی و .... در این سریال حضور دارند.
کد مطلب: 16097