برای حضور در فیلم جدید اصغر نعیمی؛
جمشید هاشم پور و سام قریبیان به "هایلایت" پیوستند
جمشید هاشم پور به همراه سام قریبیان به پروژه سینمایی "هایلایت" اضافه شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
 
جمشید هاشم پور و سام قریبیان به "هایلایت" پیوستند
 
جمشید هاشم پور به همراه سام قریبیان به پروژه سینمایی "هایلایت" اضافه شدند.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم سینمایی "هایلایت" به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور در آخرین مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد و بزودی فهرست بازیگران و عوامل آن تکمیل خواهد شد.

بعد از پژمان بازغی و الهه حصاری، به تازگی چهره نام آشنای سینمای ایران؛ جمشید هاشم پور که خیلی ها همچنان او را با نام جمشید آریا می شناسند، به گروه بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شده است.

هاشم پور این روزها فیلم های سینمایی "دارکوب"، "انزوا" و "ملی و راه های نرفته اش" را در نوبت اکران دارد.

علاوه بر هاشم پور، سام قریبیان نیز به لیست بازیگران این فیلم اضافه شده است.

قریبیان علاوه بر بازی در فیلم هایی چون "خط ویژه"، "گناهکاران"، "لاله"، "قانون" و…، کارگردانی سریال "عالیجناب" که قرار است در شبکه نمایش خانگی توزیع شود را نیز به عهده دارد.

"هایلایت" به نویسندگی اصغر نعیمی، درامی عاشقانه و متفاوتی را با مضمون اجتماعی روایت می‌کند و ظرف چند روز آینده لیست بازیگران و عوامل آن نیز نهایی می شود.

این کارگردان تاکنون ساخت فیلم هایی چون "بی‌وفا"، "سلام بر عشق" و "سایه‌های موازی" را در کارنامه خود دارد. ساسان سالور نیز پیش این کار فیلم های "تمشک"، "آمین خواهیم گفت" و "بدرود بغداد" را تهیه کرده است.

عوامل اصلی "هایلات" که پیش از این "برخورد کوتاه" نام داشت، عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران: رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد و مشاور رسانه ای: فاطمه شهدوست.
کد مطلب: 12631