باحضور مهران غفوریان؛
آغاز فیلم‌برداری "ارادتمند؛ نازنين، بهاره، تينا"
فیلم تازه‌ی عبدالرضا کاهانی سه‌شنبه شب با حضور مهران غفوریان، مهناز افشار، طناز طباطبایی کلید خورد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹
 
آغاز فیلم‌برداری "ارادتمند؛ نازنين، بهاره، تينا"
 
فیلم تازه‌ی عبدالرضا کاهانی سه‌شنبه شب با حضور مهران غفوریان، مهناز افشار، طناز طباطبایی کلید خورد.

به گزارش تحریرنو، بعد از چند هفته پیش‌تولید که با تمرینات و دورخوانی فیلم‌نامه توسط بازیگران زیر نظر کارگردان هم‌راه بود کاهانی سه‌شنبه شب "ارادت‌مند؛ نازنین، بهاره، تینا" را در یکی از خیابان‌های تهران کلید زد.

فیلمی که مدتی قبل از سوی اداره‌ی نظارت و ارزش‌یابی وزارت ارشاد پروانه‌ی ساخت گرفت و کاهانی و سعید‌خانی تهیه‌کننده‌اش هستند.

این فیلم قصه‌ی سه دختر است که درگیر ماجراهایی می‌شوند. مهنار افشار، طناز طباطبایی و یک چهره جدید نقش‌های اصلی "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" را بازی می‌کنند. اما همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد ترکیب بازیگران این فیلم یک سورپرایز هم دارد.

مهران غفوریان در مهم‌ترین نقش سینمایی‌اش قرار است در فیلم کاهانی بازی کند. هنوز جزئیاتی درباره‌ی نقش او منتشر نشده اما گفته می‌شود او نقش اصلی مرد فیلم را ایفا خواهد کرد. نقشی که ظاهرا جدی و متفاوت خواهد بود. کاهانی سابقه‌ی درخشانی در بازی گرفتن از بازیگران طنز در نقش‌های جدی را دارد.

شاید غفوریان بعد از رضا عطاران (اسب حيوان نجيبى است)، علیرضا خمسه (بیست) و مجید صالحی (استراحت مطلق) چهارمین سورپرایز کاهانی برای علاقه‌مندانش باشد.

فيلم "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" چند بازیگر دیگر نیز دارد که هنوز انتخاب نشده اند. فیلم‌نامه‌ی این فیلم را کاهانی نوشته است. فیلمی‌که هنوز جزئیاتی از داستان آن رسانه‌ای نشده اما برخلاف کارهای قبلی این کارگردان فضایی زنانه دارد.
کد مطلب: 4053