پرسپولیس ایران ۲ - الاهلی عربستان ۲؛
بازگشت سرخ‌پوشان با تعویض‌های طلایی برانکو
پرسیپولیس ایران در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان به تساوی دو بر دو رسید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱
 
بازگشت سرخ‌پوشان با تعویض‌های طلایی برانکو
 
پرسیپولیس ایران در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان به تساوی دو بر دو رسید.

به گزارش تحریرنو ؛ در جریان دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط به مصاف الاهلی عربستان رفت این دیدار نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

برای الاهلی در این دیدار عمر سوما در دقیقه ۳ و لیوناردو در دقیقه ۵۸ گل زنی کردند و برای پرسپولیس شجاع خلیل‌زاده در دقیقه ۷۲ و گادوین منشا در دقیقه ۸۳ به ثمر رساندند.

دقیقه ۸۳: گادوین منشا پشت محوطه جریمه الاهلی صاحب توپ شد با ضربه پای چپ دروازه حریف را باز کرد.

دقیقه۷۲: پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد و بشار رسن با یک ارسال زیبا فرصت خوبی را برای پرسپولیسی ها ایجاد کرد که در ادامه شجاع خلیل‌زاده با استفاده از این فرصت دروازه الاهلی را باز کرد.

دقیقه ۶۳: عمر سوما با حرکتی زیبا وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و توپ را برای المقهوی ارسال کرد و در ادامه ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: صالح العمری با یک پاس در عمق زیبا درون محوطه جریمه پرسپولیس لیوناردو را صاحب توپ کرد و این بازیکن هم دروازه پرسپولیس را برای دومین بار باز کرد.

دقیقه۵۶: مقهوی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک ضربه پای راست دروازه بیرانوند را هدف قرار داد که شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه۴۸: ارسال توپ روی دروازه الاهلی فرصت خوبی را برای مهدی طارمی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن را دروازبان حریف به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۹: باز هم عمر سوما پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۸: وحید امیری فرصت خوبی برای باز کردن دروازه الاهلی به دست آورد اما نتوانست از این موقعیت به خوبی استفاده کند.

دقیقه ۱۵: محسن مسلمان پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد اما ضربه پای چپ این بازیکن از کناره دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳: اشتباه مدافعان پرسپولیس باعث شد یاران الاهلی فرصت خوبی برای باز کرد دروازه پرسپولیس به دست بیاورند. ابتدا شوت مهاجم الاهلی را بیرانوند مهار کرد اما در برگشت عمر سوما با یک شوت زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد.

ترکیب پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده (کمال کامیابی‌نیا ۶۵)، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان (بشار رسن ۶۸)، وحید امیری، مهدی طارمی (گادوین منشا ۶۳) و علی علیپور

ترکیب الاهلی
العویس، باخشوین، آل فتیل، السومة، المقهوی، محمد عبدالشافی، صالح العمری، کلاودیمیر، سعید المولد، معتز هوساوی و لیوناردو

انتهای پیام
کد مطلب: 12795