یکشنبه ۱۱ آذرماه در تماشاخانه مِهر؛
نمایش «همین حوالی» ویژه جامعه هنرمندان اجرا می‌شود
نمایش «همین حوالی» به کارگردانی رضا بهرامی اجرای روز یکشنبه ۱۱ آذرماه خود را به میزبانی از هنرمندان اختصاص داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
 
نمایش «همین حوالی» ویژه جامعه هنرمندان اجرا می‌شود
 
نمایش «همین حوالی» به کارگردانی رضا بهرامی اجرای روز یکشنبه ۱۱ آذرماه خود را به میزبانی از هنرمندان اختصاص داد.

به گزارش تحریرنو از روابط‌عمومی گروه، نمایش «همین حوالی» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی روز یکشنبه ۱۱ آذرماه ساعت ۱۸، در تماشاخانه مِهر حوزه هنری ویژه هنرمندان عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون روی صحنه می‌رود.

در خلاصه‌داستان نمایش آمده:«حاج‌کاظم سرباز در حال مرگ است و دو روز مانده به تحویل سال جدید».

«همین حوالی» ششمین همکاری رضا بهرامی و کهبد تاراج در گروه تئاتر «نزدیک» است و به گفته بهرامی، دغدغه اصلی گروه آنها، تنها خودِ تئاتر است. همین دغدغه باعث شده این دو نویسنده و کارگردان جوان تئاتر، پس از اجرای آخرین نمایش خود با نام «عبدل میمون،لاتِ پاکوتاه» به کارگردانی تاراج و بازی و مدیریت تولید رضا بهرامی، آخرین اثرشان را در تماشاخانه مهر به اجرا ببرند. بهرامی پیش از این نمایشنامه «بیست‌متری» را به نویسندگی کهبد تاراج روی صحنه برده و در نمایش‌های «جوادیه»،«سوگواری قبل از مصیبت»،«عکس خانوادگی» و «عبدل‌میمون، لات پاکوتاه» با او همکاری داشته است.

امير عدل‌پرور، حمیدرضا ملاحسینی، احسان مجیدی، فهيمه معين، روژینا ابراهیمی،كامبيز نيك‌آميز، حانيه حافظي و نوشين مينايي‌فرد، در نمایش «همین حوالی» در مقام بازیگر حضور دارند.

دیگر عوامل «همین حوالی» عبارتند از:
حميدرضا ملاحسيني (طراح صحنه و لباس)، شايان كيانی (طراح پوستر و بروشور)، رضا بهرامي (طراح نور)، آرش عزیزی (آهنگساز)، هادي فكري (طراح گريم)، معصومه جاويد و مسعود قربان‌نژاد (مجريان گريم)، مينا تركمن (دستيار كارگردان)، اميرحسين نوح‌نژاد (مدير صحنه و اجرا)، پوريا خوش‌بين (منشي صحنه)، رضا جاویدی، پارسا تاک (عکاسان)، احمدرضا حجارزاده (روابط‌عمومي و امور رسانه).

عموم علاقه‌مندان به تماشای این نمایش نیز برای رزرو بلیت می‌توانند به سایت فروش https://www.tiwall.com/p/darhaminhavali مراجعه بکنند.

«همین حوالی» تا تاریخ ۲۱ آذر هر روز ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان حافظ و سمیه اجرا خواهد داشت.
کد مطلب: 17385