بازپخش "بزنگاه" رضا عطاران از شبکه آی‌فیلم
سریال طنز "بزنگاه" کاری از رضا عطاران از امشب دوباره مخاطبین تلویزیون را پای شبکه آی‌فیلم جمع خواهد کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
 
بازپخش "بزنگاه" رضا عطاران از شبکه آی‌فیلم
 
سریال طنز "بزنگاه" کاری از رضا عطاران از امشب دوباره مخاطبین تلویزیون را پای شبکه آی‌فیلم جمع خواهد کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ سریال طنز " بزنگاه " به نویسندگی ایمان صفایی، سروش صحت و کارگردانی رضا عطاران از امشب، دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ به‌وقت‌ تهران به روی آنتن می‌رود و جایگزین سریال "خانه‌به‌دوش" خواهد شد.

این سریال با توجه به ساختار ثابت جدول پخش آی فیلم که هرروز پخش یک سریال طنز برای مخاطبان خود را در نظر می‌گیرد، انتخاب‌ شده است.

"بزنگاه" داستان یک نانوای قدیمی به نام احمد پرور است که بعد از فوت وی بازماندگانش برای تقسیم ارث‌ومیراث دچار اختلاف می‌شوند. پسر کوچک‌تر وی نادر (با بازی رضا عطاران) که در زندگی زناشویی خود شکست‌خورده و با دختر کوچکش زندگی می‌کند، معتاد است و به همین خاطر از طرف خانواده طردشده است، حال پس از مرگ پدر، نادر به خانه برمی‌گردد و بابی مهری خانواده روبرو می‌شود.

بازپخش سریال "بزنگاه" که تولید سال ۱۳۸۷ شبکه سوم سیما است، فردای همان روز در دو نوبت زمانی ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ به‌وقت‌تهران پخش می‌شود.

رضا عطاران، حمید لولایی، رضا صادقی، مرجانه گلچین، عطیه معصومی، سوسن پرور و غلامرضا نیک‌خواه از بازیگران اصلی این مجموعه سریال هستند که به کارگردانی رضا عطاران قرار است هر شب از شبکه آی فیلم پخش شود.

آی فیلم با شعار "شبکه نمایش برای خانواده"، از سه کانال فارسی، عربی و انگلیسی‌زبان و با سه جدول پخش متفاوت، به پخش فیلم و سریال‌های ایرانی برای مخاطبان متنوع خود می‌پردازد.
کد مطلب: 12632