ورود حراست صداوسیما به ماجرای میهمانان «دورهمی»
پس از اخباری درباره دریافت پول از خواننده‌های پاپ برای حضور در برنامه دورهمی شنیده شده که حراست صدا و سیما به این موضوع ورود پیدا کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
 
ورود حراست صداوسیما به ماجرای میهمانان «دورهمی»
 
پس از اخباری درباره دریافت پول از خواننده‌های پاپ برای حضور در برنامه دورهمی شنیده شده که حراست صدا و سیما به این موضوع ورود پیدا کرده است.

به گزارش تحریرنو ؛ روزنامه جوان در گزارش امروز خود مدعی شد که حراست صداوسيما ادعای اخذ پول برای حضور خواننده‌ها در برنامه «دورهمی» را بررسی می كند.

در بخشی از این گزارش آمده است:‌ ادعای يک خواننده زيرزمينی درباره اخذ پول از خواننده‌ها برای دعوت و اجرا در برنامه دورهمی و دريافت مبلغ ۱۰۰ميليون تومانی از سوی رابط دعوت هنرمندان به اين برنامه، از سوی حراست رسانه ملی بررسی می شود. پخش ويژه برنامه نوروزی دورهمی از شبكه نسيم با حواشی متعددی روبه‌رو شده است.

عدم پخش برخی از قسمت‌های پخش شده، مميزی صحبت‌های مهمان‌ها و البته ادعای اخذ پول برای دعوت از خواننده‌ها بخشی از حواشی ای بوده كه ويژه برنامه نوروزی«دورهمی» با آن روبه‌رو شده است.

بحث دريافت پول برای حضور خواننده‌ها در برنامه دورهمی، از سوی يک خواننده زيرزمينی مطرح شد، اين خواننده مدعی شد حميد هيراد برای حضور در تلويزيون مبلغ ۱۰۰ميليون تومان پرداخته است، اين خواننده همچنين ادعا كرده است «ماكان بند» نيز برای حضور در دورهمی پول داده است و خواننده هایی كه حاضر به پرداخت پول نشده‌اند از برنامه حذف شده‌اند.

اين ادعا تا به حال واكنشی از سوي تهيه كننده يا كارگردان دورهمی نداشته است و صرفاً «علی اوجی» فعال حوزه موسيقی كه گفته می شود هماهنگی حضور خواننده‌ها را در برنامه دورهمی بر عهده دارد، در واكنش به ادعاهای مطرح شده، پاسخ‌دهی به آن را به بعد موكول كرده است.

حال گفته شده كه حراست صداوسيما قرار است مسئله پرداخت پول را پيگيری كند. طرح ادعای اينچنينی در صورت عدم پيگيری قاطع از سوی مسئولان رسانه ملی می تواند به اعتماد مخاطبان ميليونی اين رسانه نسبت به سلامت برنامه‌های تلويزيونی لطمه وارد كند.
کد مطلب: 15440