زنگ سینما با شهر موش‌ها ۲
منیژه حکمت تهیه‌کننده و کارگردان سینما از اکران فیلم "شهر موش‌ها ۲" خبرداد و گفت: فیلم‌بردای این فیلم تمام شده و سعی داریم آن‌را برای اکران عید فطر آماده کنیم.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
 
زنگ سینما با شهر موش‌ها ۲
 
منیژه حکمت تهیه‌کننده و کارگردان سینما از اکران فیلم "شهر موش‌ها ۲" خبرداد و گفت: فیلم‌بردای این فیلم تمام شده و سعی داریم آن‌را برای اکران عید فطر آماده کنیم.

تحریرنو: منیژه حکمت تهیه‌کننده سینما با اشاره به این مطلب که قصدداریم این فیلم را برای شروع سال جدید در سینماها اکران کنیم گفت: "شهر موش‌ها ۲" در عید فطر سال جاری برای دانش‌آموزان آماده می‌شود.

وی در ادامه سخنانش افزود: هم‌زمان با این فیلم کالاهای خوب برای شروع سال تحصیلی به‌عنوان پروژه ملی در دستور کارمان است که البته اتاق فکر کارهایش را انجام داده و تبلیغاتش نیز شروع می‌شود.

تهیه کننده "شهر موش‌ها ۲" تصریح کرد: قصد داریم که برای شروع سال تحصیلی با "شهر موش‌ها" زنگ سینما را به صدا دربیاوریم و با این کار همه‌ی دانش‌آموزان مدارس، شهر موش‌ها را ببینند و لذت ببرند و با هم شادی کنند.

منیژه حکمت در رابطه با موافقت‌هایی که با وزیر آموزش‌وپرورش در این زمینه رقم خورده گفت: نیازمند حمایت اساسی آموزش‌وپرورش در این حرکت زیبا هستیم که البته وزیر ارشاد صحبت‌هایی را در این زمینه با وزیر آموزش‌وپرورش انجام داده‌اند که هم‌کاری‌هایی در این زمینه به‌وجودآید. جلساتی نیز منعقد شده که امیدواریم اتفاق قریبی بیافتد.

وی خاطرنشان کرد: عیدی ما به دانش‌آموزان برای شروع سال جدید این است که زنگ مدرسه و زنگ سینما را در اول مهر در سینماها به صدا دربیاوریم و دانش‌آموزان برای دیدن شهر موش‌ها به سینماها بیایند.

حکمت هم‌چنین افزود: در نظر داریم لوازم جانبی شهر موش‌ها و کاراکترهای ملی با بهترین کیفیت تبدیل به کاراکتر بچه‌ها شود. مطمئنیم که این پروژه با استقبال دانش‌آموزان مواجه می‌شود و بچه‌ها با الگوبرداری از شخصیت‌های این فیلم کوشش می‌کنند شهری تمیز داشته باشند.

فیلم سینمایی "شهر موش‌ها ۲" از پنجم مهرماه سال گذشته به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی مشترک منیژه حکمت و علی سرتیپی در چهار آشیانه هواپیما در بوستان ولایت آغاز شد.

عوامل "شهر موش‌ها ۲" به‌ترتیب زیر است:
کارگردان: مرضیه برومند. فیلم‌نامه: فرهاد توحیدی. مدیر هنری و طراح‌دکور: محسن شاه‌ابراهیمی. تدوین: مصطفی خرقه‌پوش. موسیقی: بهرام دهقانیار. مدیر فیلم‌برداری: کاوه شاه‌محمدلو. طراحی صدا، صداگذاری و میکس صدا: علیرضا علویان. مدیر تولید: جعفر عروجی. سرپرست صداپیشگان: آزاده‌ پورمختار. طراح و سرپرست کارگاه عروسک‌سازی: مرضیه محبوب. طراح لباس: نازنین توسلی. جلوه‌های ویژه کامپیوتری: رضا میثاقی. دستیار کارگردان: روزبه سجادی‌حسینی. گروه برنامه‌ریزی: نوید کریم‌زاده و محمد مرعشی. شعر و ترانه: هنگامه مفید. سرپرست عروسک‌گردان‌ها: محمد اعلمی. روابط عمومی: محرم براتی. تهیه ۲: بهرنگ تنکابنی. مجری طرح: مهشید آهنگرانی. تهیه‌کنندگان: منیژه حکمت و علی سرتیپی.
کد مطلب: 236