لیگ فوتبال قهرمانان آسیا؛
مهاجرانی: مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: پرسپولیس دیدار مقابل لخویا به دلیل نبود هواداران در ورزشگاه آزادی کار بسیار سخت تری نسبت به استقلال برابر العین دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳
 
مهاجرانی: مسیر پرسپولیس سخت تر از استقلال است
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: پرسپولیس دیدار مقابل لخویا به دلیل نبود هواداران در ورزشگاه آزادی کار بسیار سخت تری نسبت به استقلال برابر العین دارد.

به گزارش تحریرنو ؛ حشمت مهاجرانی در خصوص صعود سه نماینده ایران به دور بعد مرحله لیگ قهرمانان آسیا گفت: خیلی ها معتقدند چون تیم های عربی پول دارند، باید همیشه موفق باشند، اما اینگونه نیست و آنها فقط فاکتور پول را در اختیار دارند.

وی ادامه داد: برای موفقیت در فوتبال فاکتور های زیادی لازم است که مهم ترین آنها استعداد و هوادار است که خوشبختانه فوتبال ایران هر دو آنها را در اختیار دارد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: ایران چندین سال است که قدرت برتر آسیا به حساب می آید و تیم های پرسپولیس و استقلال که توانستند از گروه خود صعود کنند، بازیکنان ملی فراوانی در اختیار دارند.

وی تصریح کرد: توقع از این دو باشگاه بسیار بالاست و هواداران توقع دارندا که این دو تیم مثل تیم ملی ایران عملکرد موفقی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین، گفت: دیدار استقلال و العین بسیار سخت است و به اعتقاد من بازیکنان استقلال در ابتدا باید به فکر کنترل عمر عبدالرحمان کلیدی ترین بازیکن این تیم باشند.

وی تصریح کرد: امیدوارم استقلال در این دیدار به فکر ضد حملات نباشد و معتقدم اگر منصوریان به دنبال ارایه یک بازی اصولی باشد و بالانس لازم میان خطوط این تیم حکم فرما باشد، استقلال می تواند به مرحله بعد صعود کند.

مهاجرانی تاکید کرد: از منصوریان و بازیکنان استقلال می خواهم ترسی از نام العین نداشته باشند و بدانند امروز آنها از هر نظر برتر از حریف خود هستند.

سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین در خصوص دیدار پرسپولیس و لخویا، گفت: کار پرسپولیس در دیدار با لخویا سخت تر از استقلال است زیرا این تیم از داشتن هوادار محروم بوده و این مساله لطمه زیادی به این تیم می زند.

وی تاکید کرد: نقطه قوت پرسپولیس نسبت به استقلال داشتن بالانس در خط حمله و دفاع است و آنها یک فوتبال کاملا اصولی را در طول مسابقه به نمایش می گذارند.

مهاجرانی با اشاره به اینکه تیم های ایرانی توان حضور در میان چهار تیم برتر آسیا را هم دارند، گفت: همانطور که تیم ملی ایران بهترین تیم آسیا است، باشگاه های ایران هم می توانند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شوند.

وی افزود: به اعتقاد من فوتبالی که استقلال و به ویژه پرسپولیس امروز از خود به نمایش می گذارند، کیفیت بسیار بالایی دارد و هر تیمی مقابل آنها دچار مشکل خواهد شد.

مهاجرانی خاطرنشان کرد: با اینکه پرسپولیس کار سخت تری نسبت به استقلال در پیش رو دارد، اما به این تیم برای حضور جمع در چهار تیم پایانی امید زیادی دارم.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل تخلف هواداران خود باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر به مصاف لخویا قطر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برود.

این بازی روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز خواهد شد. استقلالی ها نیز فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف العین خواهند رفت.
کد مطلب: 11814