پرستاره‌ترین فیلم سال آماده نمایش شد؛
«لابی» اکران می‌شود
فیلم سینمایی«لابی» به کارگردانی محمد پرویزی آماده نمایش شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
 
«لابی» اکران می‌شود
 
فیلم سینمایی«لابی» به کارگردانی محمد پرویزی آماده نمایش شد.

به گزارش تحریرنو ؛ با پایان مراحل فیلم سینمایی «لابی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی، این فیلم پر بازیگر آماده نمایش شده و دومین ساخته محمد پرویزی به زودی روی پرده سینماها می‌رود.

«لابی» که فیلمی اجتماعی با محوریت خاطرات است، در نووتل واقع در فرودگاه امام خمینی فیلمبرداری شده است و بازیگرانی همچون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، بهنوش طباطبایی، شهرام حقیقت دوست، مهرداد صدیقیان، آزاده صمدی، آرمان درویش، سام نوری، هستی مهدوی فرد، مهسا همتی، مارن میلر، سارا منجزی پور و الهام جعفرنژاد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر سینمایی که از جمله فیلم‌هایی بود که در زمان تولید سر و صدای زیادی به راه انداخت، با پایان مراحل فنی همچون تدوین، صداگذاری و... آماده نمایش‌شده است. روایت شدن قصه‌های مختلف از زبان بازیگران پرتعداد این فیلم، از ویژگی‌های فرم و روایت در «لابی» است.

در خلاصه داستان «لابی» آمده است:
قصه ي مسافراني كه بارهابيشتر از وزن چمدان هايشان خاطره حمل مي كنند.اسير اتاق ها، راهروها و لابي ها ميان خود و ميان ديگران....
لابي قصه ي اين آمد و شدهاست.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از «لابی» به پیج رسمی این فیلم در شبکه‌اجتماعی اینستاگرام به نشانی www.instagram.com/lobbymovie مراجعه فرمایند.
کد مطلب: 14019