ویژه برنامه های نوروزی از رادیو سلامت
شبکه رادیویی سلامت، ویژه برنامه‌های متنوعی همچون«تازه شو» ، «پا به پای بهار» ، «به سمت بهار»، «سفر به سلامت» و «ورزش تعطیل نیست» را برای پخش در ایام نوروز ۱۳۹۶ تدارک دیده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۵
 
ویژه برنامه های نوروزی از رادیو سلامت
 
شبکه رادیویی سلامت، ویژه برنامه‌های متنوعی همچون«تازه شو» ، «پا به پای بهار» ، «به سمت بهار»، «سفر به سلامت» و «ورزش تعطیل نیست» را برای پخش در ایام نوروز ۱۳۹۶ تدارک دیده است.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی رادیو سلامت، ویژه برنامه تحویل سال شبکه رادیویی سلامت با نام «تازه شو» کاری از گروه بهداشت روان این شبکه رادیویی، به تهیه کنندگی «مرتضی میلانی» از ساعت ۱۷ الی ۲۱ روز سه شنبه ـ ۲۹ اسفند ماه از موج اف . ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز پخش خواهد شد. این برنامه رادیویی به منظور یادآوری مفهوم تغییر، مقدمات و لوازم آن؛ آشنایی با مصادیق تغییر و ایجاد تازگی در زندگی؛ و آشنایی با آداب و رسوم اقوام ایرانی از شبکه رادیویی تهیه و پخش خواهد شد. قرار بهاری، شیبه باران، بهار دهم، گزارش و ... از جمله بخش های ویژه برنامه تحویل سال شبکه رادیویی سلامت است.

«پا به پای بهار» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت به تهیه کنندگی «موسی نظری» و «مرتضی میلانی» است. این برنامه رادیویی در ایام نوروز از ساعت ۱۷ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تلاش است با ایجاد فضای متنوع، مفرح و شاد، پیام ها و نکات بهداشتی، زیست محیطی، تغذیه ای و ... را به شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش و مسافران نوروزی ارائه دهد. بخش های این ویژه برنامه نوروزی عبارت از هواشناسی، ارتباط با راهنمایی و رانندگی، گردشگری، مباحث کارشناسانه، محیط زیست، نمایش و ... است که به موضوعاتی همچون تصمیم گیری، بهداشت سفر، همسفر خوب، آرامش در سفر، کسب تجربه در سفر، مشارکت خانواده، اهمیت مطالعه، راه های رسیدن به نشاط واقعی و ... خواهد پرداخت.

گروه تغذیه و سلامت رادیو سلامت نیز ویژه برنامه «به سمت بهار» را برای شنونده‌های صدای دانش، نشاط و آرامش تدارک دیده است. این برنامه رادیویی به تهیه کنندگی سولماز عطایی از ۲۸ اسفند ماه هرروز از ساعت ۱۰:۱۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز پخش می‌شود. در ویژه برنامه «به سمت بهار» عوامل برنامه ساز، سوار بر قطاری هستند که در فصل بهار هر روز قصد سفر به یکی از شهرهای دیدنی ایران را دارند. این برنامه با حضور میهمانان و کارشناسان به موضوعات مختلفی همچون بهداشت و تغذیه در سفر، دید و بازدیدهای نوروزی، نکات ایمنی در رانندگی، گردشگری و راهیان نور و ... خواهد پرداخت. ایستگاه سوغاتی، ایستگاه آشنایی، سمانی، آخر، کوپه خنده و ... از جمله آیتم های این برنامه نوروزی است.

همچنین ویژه برنامه «سفر به سلامت» به تهیه کنندگی امیر ابوفاضلی کاری از گروه بهداشت و تندرستی با محوریت سلامت خانواده در سفرهای نوروزی و افزایش ایمنی رانندگی در جاده های کشور و به منظور ارتقای سطح رفتارهای اجتماعی شهروندی در استفاده از امکانات بین جاده ای و شهرهای بین راه و پرهیز از رفتارهای پرخطر در ایام نوروز از ساعت ۱۶:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه تقدیم مخاطبان می شود.

ویژه برنامه «ورزش تعطیل نیست» به تهیه کنندگی موسی نظری کاری از گروه بهداشت و تندرستی با هدف تشویق و ترغیب مردم به انجام فعالیتهای ورزشی در تعطیلات نوروزی و کاهش اضافه وزن در این ایام، این برنامه رادیویی در ایان نوروز از ساعت ۸:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود.

یادآور می‌شود، برنامه‌های شبکه رادیویی سلامت به صورت ۲۴ ساعته از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده‌های صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.
کد مطلب: 15333