مهدی فرجی خبر داد؛
فصل دوم سریال «نون.خ» اوایل آبان کلید می‌خورد
تهیه‌کننده فصل دوم سریال «نون.خ» خبر داد که این سریال تا اوایل آبان ماه کلید می خورد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
 
فصل دوم سریال «نون.خ» اوایل آبان کلید می‌خورد
 
تهیه‌کننده فصل دوم سریال «نون.خ» خبر داد که این سریال تا اوایل آبان ماه کلید می خورد.

به گزارش تحریرنو ؛ مهدی فرجی با اشاره به نگارش فیلمنامه این سریال که قرار است به کارگردانی سعید آقاخانی برای رمضان ۹۹ ساخته شود، بیان کرد: «امیر وفایی، نویسنده سریال در حال نگارش فیلمنامه است و اخیرا محمد تنابنده هم به او اضافه شده و تاکنون هشت قسمت از سریال نوشته شده است.»

وی درباره تعویق در زمان شروع تصویربرداری سریال نیز بیان کرد: «باید فیلمنامه آماده شود تا بتوانیم سریال را کلید بزنیم. از طرفی تعداد قسمت‌های سریال هم افزایش یافت و به ۲۵ قسمت رسید. امیدواریم بتوانیم سریال را بین اواخر مهرماه تا اوایل آبان ماه کلید بزنیم.»

تهیه کننده «نون.خ» با اشاره به لوکیشن‌هایی که برای تولید سریال بازبینی شده است، اضافه کرد: «لوکیشن‌هایی در این مدت بازبینی شد و ان‌شاءالله تصویربرداری سریال را از کرمانشاه آغاز می‌کنیم. البته شهرهای دیگری هم در قصه داریم که به مرور درباره آنها هم توضیحاتی داده می شود.»

وی در پایان در واکنش به مشکلات مالی سازمان که باعث شده است برخی پروژه‌ها همچنان در صف تولید باقی بمانند، ابراز کرد: «این مشکلات و فشارهای مالی همچنان وجود دارد و ما هم مستثنی نیستیم.»

فصل اول سریال «نون. خ» با محوریت شخصیت‌های کرد نوروز امسال از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

در این سریال بازیگرانی از جمله سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و … به ایفای نقش پرداختند.
منبع: مهر
کد مطلب: 19591