"زنده به‌گور" به صداگذاری رسید
فیلم ویدئویی "زنده به گور" به تهیه‌کنندگی شهرام دانشپور و کارگردانی علی جناب پس از پایان تدوین وارد مرحله‌ی صداگذاری شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶
 
"زنده به‌گور" به صداگذاری رسید
 
فیلم ویدئویی "زنده به گور" به تهیه‌کنندگی شهرام دانشپور و کارگردانی علی جناب پس از پایان تدوین وارد مرحله‌ی صداگذاری شد.

تحریرنو: فیلم ویدئویی "زنده به‌گور" به کارگردانی علی جناب پس از پایان تدوین توسط اشکان مهری وارد مرحله‌ی صداگذاری شد. "زنده به‌گور" دومین ساخته‌ی علی جناب پس از فیلم "چرک‌نویس" است که توسط زامیاد سعدوندیان به نگارش درآمده است.

صداگذاری این فیلم را حسین ابوالصدق انجام می‌دهد و با ساخت موسیقی توسط فرزین قره‌گوزلو و با صدای امید تنباکویی، فیلم به‌زودی وارد مرحله‌ی میکس نهایی خواهدشد.

سعید راد، شقایق فراهانی، پریناز ایزدیار، شهراد وثوقی، امید محمودی، اکبر معززی و... بازیگران "زنده به‌گور" هستند. تهیه‌کنندگی این فیلم به‌عهده‌ی ‌شهرام دانشپور است که اخیرا فیلم "کلاف" به تهیه‌کنندگی وی راهی شبکه‌ی نمایش خانگی شده‌است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده‌است: سرهنگ حامی که مدتی است قصد بازنشستگی دارد برای پذیرش درخواستش مامور می‌شود مدت زمان ۳ روز به حفاظت از زن جوان شاهدی بپردازد که قصد دارد با حضور در دادگاه علیه افرادی که بزرگ‌ترین ضربه را به سرهنگ زده‌اند، شهادت بدهد. اما در این بین مسائلی رخ می‌دهد که سرهنگ حامی بر سر بزرگ‌ترین دوراهی زندگی‌اش قرار می‌گیرد و... .

عوامل سازنده‌ی فیلم ویدئویی "زنده به‌گور" عبارت‌اند از:
سرمایه‌گذاران: رضا فیضی، زهره میلادی
مجری طرح: پویا پورمعانی
مدیر برنامه‌ریزی: یرین خشایی
مدیر تصویربرداری: سحاب زریباف
تدوین: اشکان مهری
مدیر صدابرداری: هادی معنوی
مدیر تولید: محمود ریحان‌صفت
موسیقی: فرزین قره‌گوزلو
خواننده: امید تنباکویی
مشاور رسانه‌ای: مهیار جوادیفر
طراح گریم: نوید فرح‌مرزی
طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی
منشی صحنه: ساناز هرندی
مدیر تدارکات: محمدرضا خدادی
دستیار اول کارگردان: کریم امینی
جلوه‌های ویژه‌ی میدانی: حمید رسولیان، جلوه‌های ویژه‌ی بصری و ساخت تیتراژ: علی تصدیقی.
کد مطلب: 1797