امین تارخ جلوی دوربین عسگرپور؛
تصویربرداری سریال ماه رمضان ۹۷ ادامه دارد
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی (با نام موقت) «دستت را به من بده» هم اکنون در لوکیشنی حوالی خیابان فرمانيه ادامه دارد و این سریال برای ماه رمضان سال ۹۷ تولید می شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
 
تصویربرداری سریال ماه رمضان ۹۷ ادامه دارد
 
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی (با نام موقت) «دستت را به من بده» هم اکنون در لوکیشنی حوالی خیابان فرمانيه ادامه دارد و این سریال برای ماه رمضان سال ۹۷ تولید می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی اوایل مهر ماه در تهران کلید خورده و با وجود اينكه ٣ ماه از توليد آن می گذرد تا كنون حدود ۳۵ درصد از این سریال تصویربرداری شده است، گروه تولید هم اكنون در یکی از لوکیشن های اصلی سریال که منزل حاج رسول با بازی امین تاریخ است، کار را دنبال می کنند.

بیشتر بازیگران این سریال تلویزیونی تا اين بخش از كار جلوی دوربین رفته اند و تدوین همزمان مجموعه هم توسط محمد حسین غضنفری در حال انجام است و به گفته تهیه کننده قرار است به زودی نام این سریال تغییر کند.

«دستت را به من بده» یک مجموعه تلویزیونی ۳۷ قسمتی، پر لوکیشن و پر بازیگر است و از این جهت مراحل تولید سخت و طولانی دارد. این سریال ماه رمضان ۹۷ از شبکه سوم سیما پخش می شود.

همچنین چند روز پیش عوامل این سریال در پشت صحنه، تولد محمد مهدی عسگرپور را جشن گرفتند و سید محمود رضوی تهیه کننده سینما و تلویزیون هم از مهمانان این مراسم بود.

محمدمهدی عسگرپور پيش از اين ساخت سريال های موفق تلويزيونی همچون"جراحت"،"نفس گرم"،"شيدایی"،"گلهای گرمسيری"و ...را برعهده داشته است.

در این مجموعه، امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدايتي،مریم بوبانی، مارال فرجاد،نيما شعبان نژاد، دنيا مدني،بابك بهشاد،علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسين ملكی و ... به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان "دستت را به من بده" آمده است: رسول تولايي به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است.اين اعتماد به واسطه بازخواني گذشته خدشه دار مي شود.خانواده هايي كه هر كدام با مشكلاتي دست و پنجه نرم مي كنند، در پي يافتن مقصر اصلي هستند.

سایر عوامل تولید این سریال تلویزیونی عبارتند از:
نويسنده و کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، همكار نویسنده: جمیله دارالشفاهی مدیرتصویربرداری:فریبرز سیگارودی،طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:سید مهدی موسوی، صدابرداری: محمد حبیبی، مدیر تولید:حسین پوركياني، مدیر تدارکات:افشین رئوفی، دستیار اول کارگردان: لیلا رنگرزان، برنامه ریز: سید جواد حسینی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، عکاس:محمد مهدی دلخواسته، کامبیز رحمانی فر، تصویربردار پشت صحنه:محمود پری، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی،ناظر كيفي:علي روحاني و تهیه کننده:علی پورکیانی.
کد مطلب: 14317