تدابیر باشگاه جواب داد؛
سود یک میلیارد تومانی پرسپولیس از کنار انتقال رامین رضاییان
باشگاه پرسپولیس از کنار انتقال رامین رضاییان به باشگاه اوستنده بلژیک حدود یک میلیارد تومان سود کرده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
 
سود یک میلیارد تومانی پرسپولیس از کنار انتقال رامین رضاییان
 
باشگاه پرسپولیس از کنار انتقال رامین رضاییان به باشگاه اوستنده بلژیک حدود یک میلیارد تومان سود کرده است.

به گزارش تحریرنو ؛ رامین رضاییان در جریان مسابقات فصل گذشته پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم به مشکل خورد و برانکو هم خواهان کنار گذاشتن این بازیکن از پرسپولیس شد.

رضاییان که تلاش زیادی برای بازگشت به تیم پرسپولیس و جلب رضایت برانکو داشت، در نهایت بعد از اصرار سرمربی تیم به کنار گذاشتنش قید پرسپولیس را زد و به دنبال گرفتن رضایتنامه از باشگاه رفت.

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه دیگر مسئولان باشگاه اما شرط بزرگی را پیش روی رامین قرار دادند. آنها بعد از وساطت های علی پروین راضی شدند رضایتنامه رضاییان را در صورت دریافت مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان نقد و بخشیدن مطالبات ۷۰۰ میلیون تومانی صادر کنند. رضاییان در نهایت با قبول این شرایط، رضایتنامه اش را از پرسپولیس گرفت اما شاید آن روز به صورت جدی به بندی که در تعهدنامه وی و باشگاه وجود داشت توجه نکرد.

یکی از بندهای تعهدنامه رضاییان با پرسپولیس این بود که اگر این بازیکن به یک تیم خارجی برود و مبلغ قراردادش بیش از ۷۰۰ میلیون تومان باشد، باید ۱۵۰ میلیون تومان دیگر به پرسپولیس بدهد. پرسپولیس صدور کارت ITC رضاییان را گروگانی برای این بند از تعهدنامه اش قرار داد.

با توجه به حضور رضاییان در تیم اوستنده بلژیک، این باشگاه اقداماتش را برای گرفتن ITC رضاییان آغاز کرد ولی از آنجا که رضاییان مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان را به پرسپولیس نداده بود، صدور این کارت به تعویق افتاد.

در نهایت رضاییان روز گذشته این پول را به حساب پرسپولیس واریز کرد تا کارت بین المللی بازی این بازیکن طی روزهای آینده صادر شود.

باتوجه به این اتفاقات می توان گفت پرسپولیس از کنار حضور رامین در تیم اوستنده بُرد بزرگی داشته است. با احتساب مبلغ درنظر گرفته شده برای صدور ITC، پرسپولیس یک میلیارد تومان سود از این انتقال به دست آورده است؛ ۷۰۰ میلیون تومان بخشش قراردادی در کنار ۳۰۰ میلیون تومان دریافتی از این بازیکن.
کد مطلب: 12526