از ابتدای خرداد ماه ۹۸ صورت می‌گیرد؛
ارائه تسهیلات به خبرنگاران حوزه سینما در پردیس باغ کتاب
پردیس سینمایی باغ کتاب در راستای ارج نهادن به تلاش‌های اصحاب رسانه، در سال ۱۳۹۸ تسهیلات ویژه‌ای را برای خبرنگاران تخصصی سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر و رسمی ارائه خواهد داد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲
 
ارائه تسهیلات به خبرنگاران حوزه سینما در پردیس باغ کتاب
 
پردیس سینمایی باغ کتاب در راستای ارج نهادن به تلاش‌های اصحاب رسانه، در سال ۱۳۹۸ تسهیلات ویژه‌ای را برای  خبرنگاران تخصصی سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر و رسمی ارائه خواهد داد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی پردیس سینمایی باغ کتاب، طرح ارائه تماشای رایگان فیلم‌های در حال اکران برای خبرنگاران تخصصی سینمای شاغل در رسانه‌های معتبر سال ۱۳۹۷ توسط پردیس سینمایی باغ کتاب اجرا شد که با استقبال مطلوب اهالی رسانه مواجه شد. به همین منظور رسانه‌هایی که تمایل دارند از تسهیلات ویژه پردیس سینمایی باغ کتاب استفاده کنند می‌بایست تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه از طریق آدرس ایمیل bgcineplexinfo@gmail.com اقدام به معرفی خبرنگاران خود نمایند که پس از بررسی نامه، نتیجه از طریق روابط عمومی پردیس سینمایی باغ کتاب به رسانه‌هایی که واجد شرایط استفاده از طرح باشند اطلاع‌رسانی خواهد شد.

براساس این خبر، پس از بررسی درخواست‌های ارسالی و اعلام نتیجه به رسانه‌ها واجد شرایط، خبرنگاران تخصصی سینمایی به اتقاق یک نفر همراه، از ابتدای خرداد ماه ۱۳۹۸ می‌توانند با ارائه کارت خبرنگاری معتبر رسانه خود به گیشه سینما، روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه‌ به صورت رایگان در پردیس سینمایی باغ کتاب به تماشای فیلم‌های روی پرده بنشینند.

همچنین اهالی رسانه در صورت نیاز می‌توانند از طریق شماره تلفن ۸۸۶۵۷۲۲۸، به کسب اطلاعات تکمیلی درخصوص شرایط و نحوه اجرای طرح بپردازند.
کد مطلب: 18241