در دیداری تدارکاتی رقم خورد؛
پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر توگو
تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کند، در اولین گام از برنامه بلند مدت آماده سازی با ترکیبی متفاوت برابر توگو به برتری رسید.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲
 
پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر توگو
 
تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی آماده می کند، در اولین گام از برنامه بلند مدت آماده سازی با ترکیبی متفاوت برابر توگو به برتری رسید.

به گزارش تحریرنو ؛ دیدار تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و توگو از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این بازی با برتری ۲ بر صفر تیم ایران به پایان رسید. کریم انصاریفرد(۵۱ و ۵۹) برای شاگردان کی روش گل زد.

در این دیدار حامد لک، احسان حاج‌صفی(۴۶ سعید آقایی)، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان(۷۴ سیدجلال حسینی)، وریا غفوری، احمد عبدالله‌زاده(۷۴ وحید امیری)، سعید عزت‌اللهی(۴۶ امید ابراهیمی)، مهدی ترابی(۷۷ اکبر ایمانی)، سامان قدوس(۶۳ رضا قوچان نژاد)، کاوه رضایی و کریم انصاری‌فرد برای ایران از ابتدا به میدان رفتند.

ملی پوشان ایران که قصد داشتند از فرصتی که کی روش به آنها داده استفاده کنند، از همان ابتدا تلاش کردند خود را به دروازه حریف نزدیک کنند اما در تمام طول نیمه اول هر چند تیم برتر میدان بودند اما نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه حریف ایجاد کنند.

با شروع نیمه دوم تیم ملی ایران نمایش بهتری داشت و مسنجم تر از قبل برای رسیدن به دروازه حریف کار کرد و چند دقیقه بعد از شروع نیمه دوم روی شوتی که سامان قدوس به سمت دروازه حریف زد و دروازه بان برگشت داد، کریم انصاریفرد با یک بغل پا دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۵۹ بازهم این کریم انصاریفرد بود که درون محوطه جریمه پاسی که امید ابراهیمی برای او ارسال کرده بود را به گل دوم تبدیل کرد.

بعد از این گل توگویی ها کمی بهتر از قبل حرکت کردند و چند دقیقه ای را روی دروازه ایران فشار آوردند اما دفاع خوب ملی پوشان کشورمان که روزبه چشمی نقش پررنگی در آن داشت اجازه نداد این تیم آفریقایی به گل برسد.

در دقایق پایانی با تعویض هایی که کی روش انجام داد ملی پوشان کشورمان نمایش روانتری داشتند و با آرامش بیشتری توپ را به گردش درآوردند و در نهایت موفق شدند گام اول برای برنامه بلند مدت آماده سازی جام جهانی را محکم بردارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی خود روز ۱۸ مهرماه در شهر کازان به مصاف تیم ملی روسیه خواهد رفت.
کد مطلب: 13328