بابک کایدان نویسنده «دل»؛
۱۲ قسمت به سریال اضافه شد/ نحوه انتخاب بازیگران به کار لطمه زد
بابک کایدان نویسنده «دل» گفت: ۱۲ قسمت به سریال اضافه شد و نحوه انتخاب بازیگران به کار لطمه زد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸
 
۱۲ قسمت به سریال اضافه شد/ نحوه انتخاب بازیگران به کار لطمه زد
 
بابک کایدان نویسنده «دل» گفت: ۱۲ قسمت به سریال اضافه شد و نحوه انتخاب بازیگران به کار لطمه زد.

به گزارش تحریرنو از فارس ؛ بابک کایدان نویسنده «دل» با بیان اینکه این سریال از ابتدا در دو فصل ۱۴ قسمتی نوشته شده بود گفت: فیلم نامه‌ای که ما تحویل دادیم دو فصل ۱۴ قسمتی بود که در مجموع ۲۸ قسمت می‌شد. برخلاف آنچه مطرح می‌شود ریتم فیلم نامه بر خلاف آنچه پخش شد، تند و پر از ماجرا بود. متاسفانه به خاطر ریتم کند سریال و حواشی بی دلیل، کار به این مهم دست پیدا نکرد.

او در ادامه یادآور شد: نظر من از ابتدا این بود بازیگرانی که قرار است چهار نقش اصلی سریال را بازی کنند، جوان باشند و سن‌شان حدود ۲۵، ۲۶ سال باشد و برای نقش‌های پدر و مادرها از بازیگران چهره استفاده کنیم. اگر انتخاب‌ها به این گونه بود، باورپذیری مخاطب از روی دادن اتفاق‌ها از جمله تجاوز، بیشتر می‌شد و از طرفی هزینه‌هایمان پایین تر می‌آمد.

کایدان درباره انتخاب نادرست بازیگران در سریال «دل» گفت: حامد بهداد در این سریال درست بازی می‌کند اما متاسفانه در جای مناسبی برای ایفای نقش آرش قرار نگرفته است. بارها هم این را گفتم که ملودرام به باورپذیری نیاز دارد و کار کمدی است که متکی به بازیگر است. این انتخاب نادرست بازیگران جز اینکه هزینه‌های گزافی به کار تحمیل کند، چیز دیگری نداشت. وقتی شما این میزان سوپراستار می‌آورید طبیعی است که انتظارها هم بالا رود و اگر این انتظارها را برآورده نکنید مخاطبتان سرخورده می‌شود.
کد مطلب: 20663