فیلم ویدئویی «عروس بندر» در شبکه خانگی
فیلم ویدئویی «عروس بندر» به زودی وارد شبکه خانگی می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
 
فیلم ویدئویی «عروس بندر» در شبکه خانگی
 
فیلم ویدئویی «عروس بندر» به زودی وارد شبکه خانگی می شود.

به گزارش تحریرنو ؛ فیلم ویدئویی «عروس بندر» نخستین تجربه کارگردانی امیر معقولی که فیلمبرداری آن در بندرعباس انجام شد و با محوریت طنز ساخته شده به زودی وارد شبکه خانگی میشود، فيلم برداری این اثر از ٢٤ ارديبهشت شروع شد و دهم خرداد ماه به پايان رسيد.

امیر معقولی پیش از این به عنوان مدیر فیلمبرداری فعالیت داشت و این فیلم نخستین تجربه کارگردانی او محسوب میشود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جوانی به تازگی به ایران بازگشته و خواننده زیرزمینی است، اما به خانواده اش می گوید که در رشته جانورشناسی تحصیل کرده و همین دروغ او را دستخوش حوادثی با دستمایه های کمدی می کند که پس از فراز و نشیب هایی که در طول داستان دارد، با یک دختر بندری ازدواج می کند.

یوسف تیموری و دریا خزائی بازیگران نقش اصلی و همچنین علی صادقی، علی کاظمی، جواد زیتونی، زهره فکور صبور و بازیگر خردسال علیرضا وفاداری در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.

سایر عوامل اين فيلم عبارتند از:
برنامه ریز: هادی رحیمی خاص، دستیار‌یک: رامین معقولی، انتخاب بازيگر و پخش رسانه: سعيد پوريا،مدیر تولید: محمد رضا مجد، جانشین تولید و مدیر تدارکات: محمد سیانکی، نویسنده‌: مجید سعیدیان، مشاور فیلمنامه: سعید آقا خانی، تهیه کننده: رضا وفاداری ، طراح گریم: رضا سعیدی، صدا بردار‌: هاشم زنگی، مدیر تصویر‌برداری: امیر معقولی، طراح صحنه ولباس:محسن ارشدی، منشی صحنه: زینب کشاورز.
کد مطلب: 16433