با ضبط بیش از ۱۵ درصد سریال؛
تصویربرداری «روزهای‌ بی‌قراری» ادامه دارد
۱۵درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال «روزهای بیقراری» به کارگردانی کاظم معصومی پشت سر گذاشته شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
 
تصویربرداری «روزهای‌ بی‌قراری» ادامه دارد
 
۱۵درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال «روزهای بیقراری» به کارگردانی کاظم معصومی پشت سر گذاشته شد.

به گزارش تحریرنو ؛ سریال «روزهای بیقراری۲» یک ملودرام خانوادگی پرتعلیق است که ظرف سه هفته گذشته به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی کلید خورده است.

سارا صوفیانی، مجید واشقانی، سعید نیک‌پور، کاظم هژیرآزاد، صفا آقاجانی و با حضور افسانه بایگان و حمیدرضا آذرنگ از بازیگران فصل دوم «روزهای بیقراری» هستند و برخی بازیگران دیگر و از جمله بازیگران بومی توانمند تبریز و مشهد نیز به زودی به گروه می‌پیوندند.

۱۵درصد تصویربرداری «روزهای بیقراری۲» انجام شده و تاکنون اغلب بازیگران جلوی دوربین رفته‌اند.

بخش عمده ماجراهای سریال در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز روایت می‌شود و بخشی از داستان هم در مشهد مقدس می‌گذرد.

«روزهای بیقراری۲» به سفارش معاونت سیمای استانها و مرکز صداوسیمای آذربایجان شرقی(تبریز) تولید می‌شود.

در روزهای اخیر فصل اول سریال «روزهای بیقراری» که اولین بار زمستان ۹۵ روی آنتن رفت، از شبکه «آی‌فیلم» در حال بازپخش است و فصل دوم این سریال برای پخش در نیمه دوم سال از شبکه اول سیما آماده می‌شود.

در خلاصه داستان «روزهای بیقراری۲» آمده است: سارا که از همسر سابقش جدا شده، متوجه می‌شود که در کودکی در موقعیتی بحرانی از خانواده واقعی خود جدا شده است. سارا در پی یافتن خانواده و هویت واقعیش عازم تبریز می‌شود. فرشی نفیس که قدمتی صد ساله دارد و یادگار مادر و مادر بزرگ اوست، تنها نشانه سارا در راه یافتن گذشته و هویتش است.

سایر عوامل «روزهای بیقراری۲» عبارتند از:
تهیه کننده: امیرحسین شریفی، کارگردان: کاظم معصومی، نویسنده: شعله شریعتی، مدير فیلمبرداری: میلاد پرتوی، مدير توليد: جعفر صمدی، مدير صدابرداری: بهمن حيدری، طراح چهره پردازی: محمد قمی، طراح صحنه و لباس: سعيد هنرمند، تدوين: پرهام وفایی، مدير برنامه ريزی: حميد شوريده، مدير تداركات: عليرضا قدرتی، منشی صحنه:شهره شافعی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی: گروه مدیاژورنال.
کد مطلب: 16308