در شبکه های مختلف سیما؛
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته اردیبهشت ماه
شبکه های مختلف سیما فیلم و انمیشن های متنوعی را در اولین هفته اردیبهشت ماه خانواده های ایرانی آماده کرده اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
 
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در اولین هفته اردیبهشت ماه
 
شبکه های مختلف سیما فیلم و انمیشن های متنوعی را در اولین هفته اردیبهشت ماه خانواده های ایرانی آماده کرده اند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سیما ؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تصمیم منطقی»، «سکوت رعنا»، «طوفان شن»، «گردنه»، «توقف ناپذیر»، «شیر و عسل»، «شاهد قربانی»، «دشمنان طبیعی»، «میان ماندن و رفتن»، «فراتر از سرعت»، «تاج میان‌تهی: ریچارد دوم»، «صد متر»، «بچه غول»، «سودای شکارچی»، «جرج کنجکاو»، «قصه‌های مجید» «اینک آخرالزمان»، «گاهی به آسمان نگاه کن»، «شوخی ممنوع»، «من و پسر»، «نیکسون»، «گاندی»، «لذت جاودان زندگی» و «دبلیو» پنج‌شنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «تصمیم منطقی» به کارگردانی سید وحید حسینی، جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: نامی ملکی یک سرباز ناهنجار در پادگان است. او مدام با سربازان دیگر دعوا کرده و اضافه خدمت می‌خورد. سرهنگ روزی‌طلب که روانشناس خوبی است متوجه می‌شود که نامی از روی تعمد این کارها را انجام می‌دهد تا خدمتش طولانی شده و سر موعد مقرر به پایان نرسد. مادر نامی برای سر به راه کردن او برایش دختری انتخاب کرده و نامی را وامی دارد که به خواستگاری دختر بروند. در جلسه خواستگاری نامی متوجه می‌شود که دختر موردنظر دختر سرهنگ روزی‌طلب است...!

در این فیلم تلویزیونی، محمد صادقی، بابک انصاری، مریم معصومی و متین ستوده هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «سکوت رعنا» به کارگردانی بهزاد رفیعی، پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد دختری ۷ ساله به‌نام رعنا است که در یکی از روستاهای شمال ایران زندگی می‌کند او مرغی خاص به‌نام کاکلی دارد. رعنا بر روی هر کدام از پوسته‌ی تخم مرغ‌هایی را که کاکلی می‌گذارد با مدادرنگی نقاشی جوجه‌ای را می‌کشد در شبی بارانی به‌نظر می‌رسد که مرغ طعمه‌ی شغال شده است. رعنا در اثر شوک حادثه و به‌دلیل دلبستگی به مرغ، گویش خود را از دست می‌دهد. حالا رحمان برادر رعنا به کمک دوستش حسن در بین روستا‌های مختلف به دنبال تخم مرغ‌های فروخته شده می‌گردند.

فیلم تلویزیونی «طوفان شن» به کارگردانی جواد شمقدري، پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پس از تسخير لانه جاسوسي آمريكا، مقامات آمريكايي تصميم مي‌گيرند عليه ايران اسلامي و انقلاب نوپاي آن دست به تجاوز نظامي بزنند. يك مأمور مخفي پنتاگون راهي ايران مي‌شود تا مقدمات اين تجاوز را مهيا كند. حمله‌ی نظامي آغاز مي‌شود، اما طوفان شن صحراي طبس حوادث ديگري را رقم مي‌زند.

در این فیلم احمد نجفي، فيروز بهجت محمدي و حسين انصاري نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «گردنه» به کارگردانی سعيد پورشعباني، جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دانش‌آموزي به‌نام علي چند وقتی است هول و هراس دارد، درسش افت کرده و با همکلاسی‌هایش همبازی نمی‌شود، در خانه اشتهایش کم شده است. پدر علی راننده ماشین سنگین است و برادرش هم به‌دلیل اینکه درس نخوانده است در کارواش کار می‌کند. پدر و مادر علی نمی‌خواهند پسر کوچکشان به سرنوشت برادر بزرگتر دچار شود و از او می‌خواهند درس بخواند ولی همه معلمان از افت تحصیلی او نگران هستند و یک موضوع معلمان را کنجکاوتر کرده است و آن موضوع این است که روزی علی به دوستش می‌گوید که مواظب پدرت باش که اسیر ناپدری نشوی....

علی اوسیوند، کیومرث ملک مطیعی و جواد انصافی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «توقف ناپذیر» به کارگردانی تونی اسکات، جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دنزل واشنگتن و کریس پین خواهیم دید: یک قطار باری است که از کنترل خارج شده و دو مرد تصمیم می‌گیرند تا آن را متوقف کنند...!

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «شیر و عسل» به کارگردانی آرش معيريان، پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی پوریا پورسرخ، علی صادقی و مجید صالحی خواهید دید: پسري بيکار که پيمان نام دارد به‌خاطر بيکاري گاهي اوقات بلال مي‌فروشد. از طرف دوستان شرورش به او پيشنهاد کاري مي‌شود به او پيشنهاد مي‌کنند تا جواهراتي که آنها مي‌دزدند او با ماشين جابجا کند. در حين انجام کار، پليس او را دنبال مي‌کند. او از دست پليس فرار مي‌کند و وقتي به يک کوچه بن‌بست مي‌رسد از ماشين پياده مي‌شود و به يک خانه ويلايي مي‌رود. در حالي که از ترس پليس در آنجا مخفي شده بود. شاهد حرف‌هايي مي‌شود که او را به طمع مي‌اندازد...!

فیلم سینمایی «شاهد قربانی» به کارگردانی آگوستین، پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی منا سوواری و مارتین شین خواهیم دید: ديويد و مايک دو پليس باتجربه و حرفه‌اي هستند. مايک نيرويي متعهد و وظيفه‌شناس است اما ديويد در عين حال که به عنوان يک پليس مشغول به خدمت است مخفيانه رهبري باند خلافکاران را نيز به عهده دارد. قرار است عمليات مهمي انجام شود. ديويد و مايک براي به دام انداختن خلافکاران بر سر صحنه حاضر مي‌شوند و اين درحالي‌ است که همه‌ي اتفاقات تحت کنترل و هدايت ديويد است...!

فیلم سینمایی «دشمنان طبیعی» به کارگردانی پیتر هایمس، پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
کد مطلب: 15642