مقصود جباری خبر داد؛
نمایش"آپاندیس" دربخش اصلی جشنواره مونترال کانادا
"آپاندیس" تنها فیلمی از ایران است که در بخش اصلی جشنواره مونترال کانادا حضور دارد و فیلم های دیگر در بخش های جنبی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱
 
نمایش"آپاندیس" دربخش اصلی جشنواره مونترال کانادا
 
"آپاندیس" تنها فیلمی از ایران است که در بخش اصلی جشنواره مونترال کانادا حضور دارد و فیلم های دیگر در بخش های جنبی است.

به گزارش تحریرنو ؛ مقصود جباری که تهیه کنندگی فیلم "آپاندیس" را به عهده داشته در این خصوص گفت: آپاندیس به بخش اصلی مسابقه مونترال کانادا راه پیدا کرده و چند روز دیگرنمایش داده می شود.

"آپاندیس" تنها فیلمی از ایران است که در بخش اصلی این جشنواره حضور دارد و فیلم های دیگر در بخش های جنبی است.بعد از چندسال که "بچه های آسمان" مجیدی در آنجا دیده شد،دریچه ای بازشد برای درخشیدن فیلم های ایرانی . بعد از آنکه فیلم های "باران" و "محمد رسول الله" به این مسابقه راه یافتند، اکنون شاهد حضور "آپاندیس" در این بخش هستیم.

وی در ادامه افزود:بسیار خوشحال هستم که فیلم ما در جشنواره ای حضور دارد که فیلمی مانند "بچه های آسمان" حضور داشته است.باید به سینمای ایران تبریک بگوییم به خاطر این اتفاق و خوشحال باشیم ایران در جشنواره های خارجی حرفی برای گفتن دارد.امیدوارم با توجه به اهمیت زیاد این مسابقه، فیلم های بیشتر و بیشتری از ایران در این مسابقات حضور پیدا کنند تا افتخار و سربلندی ایران را نشان دهیم.

جباری در ارتباط با مطرح شدن فیلم در ایران توضیح داد:خیلی دوست داشتیم این فیلم با توجه به کادر جوان پرتلاشی که داشت بتواند در جشنواره فجر هم مطرح شود، اما به دلیل مسائل حاشیه ای جشنواره متاسفانه به این فیلم پرداخته نشد،اما به لطف خدا این فیلم با توجه به کارگردانش حسین نمازی که اولین فیلم سینمایی خود را ساخته در جشنواره های خارجی مطرح شده است. امیدواریم در چنین جشنواره ای بتوانیم افتخاری به دست آوریم و برای سربلندی ایران قدمی برداشته باشیم.
کد مطلب: 12852