مهرداد ضیایی به سریال از یادها رفته پیوست
تصویر برداری سریال از یادها رفته به کار گردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان همچنان در شهرک غزالی ادامه دارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
 
مهرداد ضیایی به سریال از یادها رفته پیوست
 
تصویر برداری سریال از یادها رفته به کار گردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان همچنان در شهرک غزالی ادامه دارد.

به گزارش تحریرنو از مشاور رسانه‌ای سریال از یادها رفته، بیش از ۵ ماه از آغاز تصویر برداری سریال از یادها رفته می گذرد و تصویربرداری این سریال در شهرک سینمایی غزالی ادامه دارد .

در آستانه صد وهفتادمین جلسه تصویربرداری این سریال مهرداد ضیایی به عنوان تازه ترین بازیگر جلوی دوربین رفته است،مهرداد ضیایی در این سریال نقش سردبیر یک مجله مهم را ایفا می کند.

پیش از این بازیگرانی همچون حسین یاری،هلیا امامی،میترا حجار، پوریا پورسرخ ، بیتا فرهی ، کامران تفتی ،لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان،علیرام نورایی،حبیب دهقان نسب به این سریال پیوسته و جلوی دوربین رفتند.

تصویر برداری سریال از یادها رفته از مرداد ماه آغاز شده است و گروه تصویر برداری هم اکنون از صبح تا پاسی از شب در حال تصویر برداری صحنه های سریال است

مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» به کار گردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان یک ملودرام تاریخی است که در ۵۰ قسمت ساخته می‌شود و داستان آن به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می‌پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب رسوم دچار بحران شدیدی می‌شود اما با کشف حقیقت سنت‌ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می‌رسد.

تصویربرداری این سریال علاوه در تهران در سایر شهرستان‌ها و در لوکیشن های متفاوت انجام می‌شود.

عوامل سریال از یادها رفته عبارتند از:
کارگردان : بهرام بهرامیان،نویسندگان:حامد افضلی،رویاخسرو نجدی،مدیر هنری :آیدین ظریف، مدیر تصویربرداری :ایرج عاشوری،طراح گریم: مهین نویدی،تدوین:شوکا زندباف،صدابردار:محمد علی درگاهی،برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: فرزاد رحمانی،مدیران تولید: سید دانیال کاشانچی،مهدی تحویلیان،مدیر تدارکات:مرتضی پیر هادی،طراح لباس : غزل آلوسی، عکاس:پریدخت اصباح،متین تحویلیان،کارگردان پشت صحنه:هوشنگ فلاح رضایی، مشاور امور رسانه ای : علی زادمهر، تهیه کننده:اکبر تحویلیان.
کد مطلب: 14607